Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

5 posters

Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Maxim Wto Sie 30, 2011 8:09 pm

Imię i nazwisko: Maximilian Eric (specjalnie dla Kachy) Hayden Westwick

Wiek: Ćwierć wieku już za nim.


Data urodzenia: 30 sierpnia

Wygląd: Wygląda trochę staro, ale to nie jest istotne. Dziewczyny na niego lecą. Wszystkie kochamy skurwieli. Tylko część o tym nie wie. Maxim jest przystojny. Rozpoznasz go po kilkudniowym zaroście i takim niebezpiecznym błysku w oku.

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender 2mhd1dl

Charakter: Maxim głęboko nieszczęśliwym, ale nie tracącym poczucia humoru mężczyzną. Jeden z utalentowanych dawno temu próbował mu naprawić wadę wzroku, jednak coś spieprzył i starsi nie mogą tego naprostować. Maxim widzi doskonale, ale od czasu do czasu wzrok mu się po prostu wyłącza i żyje w całkowitej ciemności. Aczkolwiek lepsze taki wzrok, niż noszenie okularów. Utalentowany jest zmęczony życiem, dla niego to, co jest najcenniejsze straciło już sens; wydaje mu się, że zna świat i ludzi. Coś jak nasze współczesne „widziałem cały Internet”. Eric jest zgorzkniały, czasami „chamski”. Chociaż to i tak łagodne określenia. Nie lubi blondynek, bo głupie i brunetek, bo mogły być blondynkami. Rudych nie lubi, bo są wredni i łysych nie lubi, bo mogli być rudzi. Cała reszta może być. Nie warto się z nim kłócić, ponieważ Maxim może to robić godzinami i nie odpuści, dopóki nie przyznasz mu racji. A jeśli jej nie ma? W takim razie ma jedną odpowiedź na każde pytanie: whoo-ach! Właściwie to Maxim jest wrażliwym człowiekiem, który otoczył się grubą, trudną do przebicia skorupą. I dlatego ludzie przez niego płaczą. Uwielbia rozwodzić się kobiecymi urokami, nieważne czy chodzi o dziwkę, czy o cnotkę. Dziwki nader często goszczą w jego pokoju; aczkolwiek on jest bardzo wybrednym człowiekiem i woli te lepsze. Najlepiej Napoleonki z Cukierni Baudelariego. Nałogowo pali papierosy, a za cygaro montecristo odda życie. Jeździ motorem z prawdziwego zdarzenia. Burżuj jebany, nie? W pokoju ma mini lodówkę z Jackiem Daniel’sem. Podwójny rano i już człowiek jest jak nowy. Jest popieprzony. Każdemu się zdarza, c’nie?

Talent: Wystarczy, że zobaczy kiedyś jakąś osobę na żywo i może się podłączyć pod jej zmysły. Jeden zmysł na raz. Osoba, pod którą jest podłączony nie wie o obecności Maxima. Wada talentu? Gdy na przykład słyszy czyimiś uszami to wtedy nie słyszy co mówią ludzie w jego otoczeniu. I tak dalej. Bardzo często używa oczu osób w pobliżu, wtedy jego tęczówki są koloru tamtych oczu.

Historia: Urodził się pewnej burzowej, sierpniowej nocy w rodzinie zamożnych prawników. Od małego nosił pingle jak denka od butelek. Od małego też lubił wiedzieć. Słyszał i widział w szczególności to, czego nie powinien. Dzieciństwo miał całkiem szczęśliwe, rodzice zabierali go na wycieczki i obozy. Całe wakacje spędzali na kajakach lub rowerach. W wieku dwunastu lat nakrył tatusia w łóżku z inną panią. Sekretarką-szparką. I wcale nie uciekł. Podglądał ich aż go nie nakryli. To mu zrujnowało umysł. Ciekawe czy ktoś to czyta. Ojciec kupował mu mnóstwo rzeczy i spełniał każde życzenie panicza, żeby tylko się nie wygadał. Maxim szybko nauczył się okręcać ludzi wokół palca. Jednocześnie szybko się nudził, więc wiadome było, że prędzej czy później zdradzi sekret. Mamusia już wcześniej coś podejrzewała i teraz miała powód do wyrzucenia męża z domu. Maxim miał wtedy osiemnaście lat. Wkrótce i on opuścił rodzinny dom. Wyruszył na wycieczkę dookoła świata. Sporo zwiedzał, sporo pieprzył. Po jakimś czasie gumki się skończyły i Hayden wrócił do domu, bogatszy o nowe doświadczenia. We Francji przebywał najdłużej, poznał tam ładną panienkę z dobrego domu i będąc w Ameryce (mamusia się przeprowadziła gdzieś w międzyczasie) zaciekawiło go co tam u niej słychać. Jakie było jego zdziwienie, gdy zobaczył znajome mieszkanie z wieżą Eiffla za oknem. Starsi przyjechali dzień później. W ten sposób mężczyzna od ponad ośmiu lat siedzi w Rezydencji.
Grupa: Postrzegacze

Poziom zaawansowania: Mocno zaawansowany


Ostatnio zmieniony przez Maxim dnia Wto Sie 30, 2011 8:26 pm, w całości zmieniany 3 razy
Maxim
Maxim
fapfapfassbender


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Go?? Wto Sie 30, 2011 8:12 pm

ja talentem bym do postrzegaczy dała, ooo
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Ana Wto Sie 30, 2011 8:14 pm

sporo narodu mamy z nowego jorku. może jednak inne miasto tam? to duży kraj jest :3

no taki talent na pograniczu tego i tego
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Maxim Wto Sie 30, 2011 8:15 pm

Dobrze, miasto zmienione na LA. To może jednak nadnaturalny? Takiego jeszcze nie mam c:
Maxim
Maxim
fapfapfassbender


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Go?? Wto Sie 30, 2011 8:24 pm

ale mi to nie pasuje tam, bo on nie ma nadzwyczajnych zmysłów tylko pożycza to co odczuwają inni, czy jak tam to zwać,
postrzeganie wg mnie

Ooo!
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Ana Wto Sie 30, 2011 8:26 pm

no to postrzegacze

akcept
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Christian Wto Sie 30, 2011 8:38 pm

czemu w historii jest 'ciekawe czy ktoś to czyta'?

czy zwidy mam
Christian
Christian
ciapak <3


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Ana Wto Sie 30, 2011 8:40 pm

bo ja olewam fr. historii? xd tylko ogarnąć czy się zgadza z wizją utalentowanych

a sama uwielbiam długaśne pisać. poza tym sama zrobiłam ten numer na innym forum, ale wepchnęłam w ważniejsze miejsce i też nie zauważono.
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Ianelle Nie Wrz 04, 2011 8:07 pm

Staśka! Fassbender był zajęęęęęęęęęęęetyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Sad
Ianelle
Ianelle
friendship is magic


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Maks Nie Wrz 04, 2011 8:16 pm

serio był? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Maks
Maks
team maks, kurwa


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Ianelle Pon Wrz 05, 2011 5:17 am

No był! Od bardzo dawna czyli jakoś od czerwca kiedy to wam i całemu światu oznajmiłam, że go kocham, zajmuję i mam postać do jego ryjka! Sad

Ale spoko, przesekszę go z Jamesem i będzie dobrze xD
Ianelle
Ianelle
friendship is magic


Powrót do góry Go down

Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender Empty Re: Maximilian Eric Hayden Westwick - Michael Fassbender

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach