Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

koncert

2 posters

Go down

koncert  Empty koncert

Pisanie by Aurelio Nie Gru 02, 2012 8:20 pm

Dziś jestem muzykiem prawdziwym. Ubranym w czarne spodnie i skórzane buty. Butem stukam od podest. Sceny, po którą nią stoją ludzie. Oni. One. Czasem zaklaszczą, czasem krzykną. Uśmiecham się, kiedy zamruczą pod nosem kilka słów naszej ostatniej piosenki. On też ze mną jest. Kilka kroków dalej. Ustami dotyka mikrofon, a w jego ustach utkwione jest spojrzenie zza sceny, które przygląda się im z tą samą fascynacją, co wcześniej. Za pierwszym razem. Jest jego światełkiem, na co ja spoglądam z zazdrością. Iskierką w oku. Bo przed sobą nie widzę nic poza zadymioną pustką. Chciałbym, aby jedna para oczu widziała jak unoszą ku górze kąciki ust, czując na sobie jej spojrzenie. Myślę o tym często, kiedy palcami głaszczę progi i ustami przytrzymują papierosa. Znów chowam się za dymem. I widzę ją, która trąca w bok napalonego blondyna i mówi mu, że jej chłopcem jestem ja. Nikomu o tym nie mówię. Nawet jemu, choć ona widzi, że smutny mam wzrok, gdy patrzę jak wita go po kolejnym wspaniałym scenicznym przeżyciu. Odchodzę na bok i dymem z kolejnego papierosa wypełniam zepsute płuca. Oprę się o ścianę i będę tak stał, poprawiając rękaw koszuli, aż każą mi wyjść.
Aurelio
Aurelio
kotlecik


Powrót do góry Go down

koncert  Empty Re: koncert

Pisanie by Penelopa Nie Gru 02, 2012 10:31 pm

aurelio i jego aw <3 najlepiej. Ogólnie chciałabym oddać to forum pod imienie Aurelia Poleta Kotleta, bo jest najcudniejszą osobą na świecie, a do tego bez niego nigdy nie byłoby najlepszej kapeli na świecie czyli PULPETÓW KOTLETÓW zwanych cecill chops, nazwa taka ładna że aż mi się buzia uśmiecha.


Byłam na wielkiej płycie, a ona wirowała wokół mnie. Nie słyszałam dźwięków ni myśli, byłam tam ja. A kiedy zapaliły się światła poszłam z tłumem pod same drzwi. Skandowali imię na I. Zawsze lubiłam muzyków, ich dłonie są zwinne, a palce twardo zakończone. I mają muzycy tak wiele kochanek: śpisz z nim, a jakbyś kochała tysiące. Tysiące stało pod ich autokarem, poszłam poszłam. A później znalazłam się daleko na drugim końcu świata. Papierosy, a tak papierosy.
Cóż się ze mną działo, cóż robię w Niemczech. Więc tak: miałam na głowie miłość do nakrapianego piegami, zostawił mnie, miałam miłość z Londyńską wywłoką, nie chciał mnie, poniżał mnie w szkole nie jeden, a jeden z nich wziął mnie na ramiona i poszliśmy pod tęczę. A tam go zostawiłam śpiącego, wyruszyłam dalej niszczyć sobie ciało. Zjadłam kiedyś psa, smakował kurczakiem. Poszłam na koncert. Mam już pewnie około trzydziestki, stara ze mnie dupa, ale koncerty wciąż lubię.
Podobno kobieta, która mija trzydziestkę jest już inna. To taki wiek graniczny, po nim jest albo pustka, albo rodzina. Ja do dziś jestem psychicznie dziewicą z kotem.
Gdzie ta prawda?
Zatraciłam kontrolę nad swoim talentem jakieś dwa lata temu. Od tego czasu chodzę i robię czary, ale nie wiem nawet o tym, one są gdzieś ale ja nawet tego nie umiem znaleźć. Przestać, czy zacząć.
Zatrzymałam się przy bloku. Obok kogoś, kogo kojarze z mych dawnych myśli. Jeszcze tylko dwudziestokilkuletnich. Nie mogę w to uwierzyć.
- Jesteś najlepszy - tak uważam !- Znam Cię prawda?
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

koncert  Empty Re: koncert

Pisanie by Aurelio Czw Lut 13, 2014 10:00 pm

Ja nie wiem skąd ona się pojawia. Załamuje się sufit i wpada do środka z głośnym trzaskiem, bo chowała się w szybach wentylacyjnych. Metaforycznie, oczywiście. Sufit się nade mną nie zawalił, a gdyby nawet tak było, to wielki ochroniarz pewnie by go przytrzymał, żeby nie spadający strop nie zepsuł mi fryzury. Wy to nie wiecie. Wy to nie wiecie. Wy się śmiejecie. Ale te loki trzeba czasem przeczesać palcami w najodpowiedniejszy sposób.
A ona stała na przeciwko mnie i przyglądała mi się. Na początku jej nie zauważyłem, bo oglądałem miniaturowe widowisko palącego się tytoniu i musiałem unieść oczka, żeby zobaczyć uśmiech. Patrzyła jak nienormalna. Uśmiechała się jak nienormalna. No jakaś wariatka.
Gdzie Ethan? Kto ją przegoni?
- Pewnie tak. Jestem sławny, wiesz? - wypaliłem i zarzuciłem włosami naśladując mojego najlepszego kumpla (robił tak przed kamerami, a potem poruszał brwiami, ale nie mogłem tak kopiować każdej jego czynności).
Aurelio
Aurelio
kotlecik


Powrót do góry Go down

koncert  Empty Re: koncert

Pisanie by Penelopa Pią Lut 14, 2014 9:02 am

Strop czy sklepienie, jeżeli by chciał mogę mu złamać. Mam taki piękny dar dzięki któremu marzenia przemieniam na iluzje a te widzowie mogą odbierać jako iluzje-prawdy, bądź fatamorgany. Jemu mogę służyć mym darem, jest takim szczęściarzem. Ja sama w sobie, dla siebie i przez siebie tego nie zrobię. Ironią losu jest, że swoich marzeń nie zamienię na iluzję. Do tego potrzebuję leków, tysiąca leków. Małych średnich i dużych pigułek, które połykać będę bez zastanowienia. Bo kto nie chce by ziściły się jego marzenia? Ja pragnę tego tak mocno, jak mocno nie umiem tego sprawić.
- Jesteś? To dobrze, czy źle? A jesteś z siebie dumny, czy tylko lubisz się tym chwalić. Pokaż co tam masz - przybliżam swój wszystko czujący nos do jego dłoni, wiem że to przerażające, ale ja cała jestem przerażająca.
Kiedy tak płynę.
Patrzę jak jego włosy falują i falują, przestać nie mogą. Są coraz większe, zaraz mnie przytłoczą, ale nagle się cofają, i oddycham spokojniej. Uśmiecham się do niego póki jest ten moment, w którym włosy nie chcą mnie przytłoczyć po raz kolejny.
Moje włosy. Moje włosy są czarne, mam grzywkę. Od ostatniego półrocza nie tatuuję się już wcale, ale to co mam i tak pokrywa wszystko co może zobaczyć. Trochę rzeczy nie może zobaczyć, ale większość tak, to przez tą sukienkę, która jest cała przeźroczysta, ma tylko jakieś paski na miejscach w których okolicach ludzie przeciętni różowieją z jakiegoś zawstydzenia.
- Hej, a wiesz, że nie musisz być sławny żeby być najlepszy? - podjeżdżam głową w górę od tego jego peta, takie ładne oczy.
Przerażone i tak bardzo nieobecne.
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

koncert  Empty Re: koncert

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach