Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Yves

+4
Lemon
Dimitri
Yael
Yves
8 posters

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Dimitri Nie Wrz 18, 2011 9:17 pm

sms

śnij dalej, honey
swoją drogą, piszesz dzisiaj jak justin.
z taką samą dozą wkurwiania i samouwielbienia.
czyżby jakiś wasz powrót do starych dziejów? ;>
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Justin Nie Wrz 18, 2011 9:20 pm

sms

tylko wiesz, mi bardzo na tym zależy,
nie chcę żebyś mię wyśmiała ;c
zgoda?
Justin
Justin
mistrzu


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Justin Nie Wrz 18, 2011 9:27 pm

sms

bo miałaś synka nazwać moim imieniem
on tego chce! uwierz!
Justin
Justin
mistrzu


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Justin Nie Wrz 18, 2011 9:31 pm

sms

no to nie
Justin
Justin
mistrzu


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Mikaela Nie Sty 01, 2012 2:31 pm

sms

cytrynówka już jest moja <3
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Mikaela Nie Sty 01, 2012 2:57 pm

sms

będę! już dziś wieczorek i
to chyba całkiem na trzeźwo:)
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Mikaela Nie Sty 01, 2012 4:09 pm

sms

tak myślałam, pokażę ci się
jak tylko będę gotowa
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Dimitri Pon Sty 30, 2012 7:28 pm

sms

O co Ci znowu chodzi, Yves?
naprawde nie mam ochoty
znowu narazac sie na wpierdol
od twoich chloptasiow. zastanow
sie, czego ty w ogole chcesz.
siedze na lotnisku i czekam na lot
do finlandii, mam przejebane.
ty i jeremy zreszta tez. elisa powiedziala
moim, kurwa, starym.
nie wiem za co znow kazesz mi sie pierdolic,
ale okej, Yvy. Whatever you want.
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Dimitri Wto Sty 31, 2012 7:51 pm

- Khmkm, Ainsworth - Dymeczek odebrał, ale bał się że Yves zabije go przez telefon, więc nie rzucił żadnego ładnego przywitania. Kto wie, czego się można po niej spodziewać!
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Dimitri Czw Lut 02, 2012 5:27 pm

- O co mi chodzi? - zapytał, mocno zdezorientowany dziwnym początkiem tej konwersacji. Naprawdę nie spodziewał się usłyszeć Yves w takim stanie, tym bardziej, że wydawało mu się iż jest zadowolona ze swojego życia. Tak, uwzględniał w to Maxima. - Kurwa, Ainsworth, nie wiem, czy o coś mi chodzi. Nie chcę na siłę wpierdalać się w twoje życie, a od samego początku tego wszystkiego na każdym kroku nie tylko mi powtarzasz, jak bardzo mnie nie potrzebujesz, ale równie dobitnie to pokazujesz. Jeśli chcesz, kurwa, grać sobie szczęśliwą rodzinkę z Jeremy'm i Maximem to go ahead, kurwa, serio. Pewnie chciałbym jakoś załapać więcej kontaktu z JD, ale po pierwsze, chyba jestem w tym kurewsko beznadziejny i on... No wiesz, nigdy mnie naprawdę nie będzie lubił czy coś- Biedny Dymuś, umiał tylko zrażać ludzi - a po drugie, nie mam zamiaru odpierdalać jakiejś szopki z dzieleniem czasu między rodziców. Nie sądzisz, że kiedy jest jak teraz, to jest łatwiej? - zapytał, wzdychając ciężko. Yves powinna być szczęśliwa z jakimś Maximem czy innym Apaczem, a on powinien mieć w to wyjebane. Zajebisty plan. Z tym, że zupełnie nierealny.
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Dimitri Pią Lut 03, 2012 7:12 pm

Dymek był na tyle bystrym chłopcem, że wyciągnął z kontekstu, iż Yves przekazuje mu, że go potrzebuje. Niby nie lubił takich dramatycznych momentów, bo wtedy trzeba było się uzewnętrzniać i tak dalej, a on naprawdę nie był w tym najlepszy, ale mimo wszystko to co powiedziała Yves spowodowało, że odczuł pewnego rodzaju ulgę. I nie, nie chodziło o jego egoistyczną radość z tego, że ktoś był od niego zależny. No dobra, może troszkę, ale to naprawdę odrobinkę. Chodziło o coś innego, czego sam do końca nie ogarniał. 
 - Ja pierdolę, Ainsworth - powiedział, i choć miał zabrzmieć na zirytowanego, w jego tonie była swego rodzaju czułość. Chyba tylko kogoś z tak upośledzonymi uczuciami jak Dymek mogło poruszyć, że dziewczę kazało mu się pierdolić, by po chwili z płaczem oznajmić, że tak właściwie to go potrzebuje. To było takie w stylu Yves, tej histerycznej, zupełnie niezrozumiałej dla niego kobiety (co prawda na ogół nie rozumiał płci przeciwnej, ale w przypadku Yvy odczuwał to znacznie mocniej niż normalnie), na której mimo wszystko cholernie mu zależało, że nie mógł się nie uśmiechnąć do siebie. - Jesteś głupia, serio. Chociaż nie powiem, że nie cieszy mnie, że w końcu serio coś wiem na temat, hm, twoich oczekiwań. Tylko wiesz, naprawdę po chuju pasuje mi opcja naprawiania naszych relacji podczas gdy ten twój pojeb, znaczy ten, no, Maxim, jest ciągle w pobliżu. Nie umiem ci wyjaśnić czemu, ale tak po prostu jest - Bo Dimitri bez kitu nie rozumiał, że jest zwyczajnie zazdrosny. To w końcu straszny retard w kwestii uczuć. I kto tu jest żałosny, co?
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Dimitri Nie Lut 05, 2012 2:21 pm


Westchnął ciężko w odpowiedzi na uwagę o głupocie, by dać Yves do zrozumienia, że co prawda nie będzie się wykłócał, ale i tak wie swoje.
 - Wstydź się, tak kląć przy dziecku  - zmienił zgrabnie temat tonem pełnym teatralnej dezaprobaty. No tak, w końcu Luytikainen był ojcem tak perfekcyjnym i pozbawionym wad, że z czystym sumieniem mógł strofować innych. Wszyscy kochamy jego hipokryzję. Pomimo zmiany tematu i tak zmarszczył brwi na wzmiankę o Luke'u. Czy ona naprawdę musiała otaczać się samymi facetami? Nigdy dotąd właściwie nie zwrócił na to uwagi.  Nie mogła, tak każda normalna kobieta, mieć stada chichoczących przyjaciółek i może jednego najlepszego przyjaciela, który z pewnością chciałby być kim więcej, ale ona dawno wpakowała go do friend zone, a on w swej żałosności dalej się łudzi że coś z tego będzie? Z tym drugim od razu skojarzył mu się Shaque i mimowolnie się uśmiechnął. On nigdy nie wyrośnie ze swojej dziecinnej złośliwości, sory. -  No wiesz, nie każdy jest tak uzdolnionym chłopcem jak ja. Spoko, mogę się tym zająć, jak tylko wrócę. Chociaż nie wiem jeszcze kiedy to będzie. Muszę ogarnąć starych, bo sytuacja zrobiła się naprawdę chujowa, skoro Elisa najwyraźniej musiała się pochwalić tym że została ciocią. Więc może mnie nie być parę dni. - W tle było pewnie słychać te wszystkie typowe lotniskowe dźwięki, ciągłe wywoływanie numerów lotów i miejsc odpraw w kilku językach i tak dalej.  





Sent from my iPhone
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Shaque Czw Kwi 05, 2012 1:06 pm

SMS od Shaque

gdybyś szukała - siedzimy z
Jerrym w kuchni



/żeby nie było, ze dziecko ukradł
Shaque
Shaque
~ * ~


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Luke Sro Sie 08, 2012 10:07 pm

sms

czy ten dureń, dalej zwany przyjacielem
też Cię tak nękał o imię dla dziecka?
wiesz jakie wymyślił? wiesz? justine!
Luke
Luke
skajłoker


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Luke Sro Sie 08, 2012 10:27 pm

sms

tylko do niego nic nie dociera
to się nie uda, pójdę i mu coś wreszcie zrobię
justine, też mi coś
Luke
Luke
skajłoker


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Lemon Sro Sie 08, 2012 10:42 pm

sms

wypraszam sobie! z żadnymi
kurwami się nie zadaje
Lemon
Lemon
król burdelu


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Lemon Sro Sie 08, 2012 10:54 pm

sms

o to wpadnę zobaczyć
gdzie jesteś?
Lemon
Lemon
król burdelu


Powrót do góry Go down

Yves - Page 3 Empty Re: Yves

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach