Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Leen

+3
Maggie
Mike
Eileen
7 posters

 :: Relacje

Go down

Leen Empty Leen

Pisanie by Eileen Sob Paź 29, 2011 9:20 am

Nie lubię podziałów i kategorii więc będzie bez, ale nie zrażać się tym, pisać pisać ;D


Mike - niemożebnie czasem irytujący ale przez to najlepszy braciak na świecie
Effs - przyjaciółka to mało powiedziane, one są jak bliźniaczki albo jeden umysł rozdzielony dawno temu, dlatego łażący w dwóch różnych ciałach. Uwaga: dłuższe przebywanie w ich towarzystwie grozi uszkodzeniami mięśni policzkowych i nadmiarem optymizmu!
Francesca - trzecia z słonecznego patrolu niepoprawnych optymistek. I jak tu jej nie uwielbiać?
Alexander - nieustająca misja "uśmiechnij się, przyjacielu"
Robbie - prawdziwych przyjaciół poznaje się nie tylko w biedzie
Brian - tatusiująco - starszobratujący człek do którego może przyjść z każdym problemem.
Tristan - lubią się, ot i tyle.
Benjamin - uwielbia jego towarzystwo, ale nie domyśla sie jakież inne powody niż dobra zabawa kierują względem niej chłopakiem.
Joe wzajemna naprzemienna fascynacja
Diena- nie lubi. Znaczy lubi. Znaczy... Leen Gruzinki nie trawi, i z wzajemnością, przynajmniej tak długo jak jest sobą, bo gdy do akcji wkracza złe wcielenie Eilee nagle potrafią się nieźle dogadać
Tony - nie zaskarbiła sobie cieplejszych uczuć Lightwoodówny, mając zupełnie inne zdanie na temat dobrych metod postępowania z ludźmi
Maggie - stara się ja obchodzić szerokim łukiem.
Barbie- nawet największe chęci nie pomogły jej polubić tej dziewuchy i nijak nie mieści jej się w głowie jak Mike może się z nia przyjaźnić.


Ostatnio zmieniony przez Eileen dnia Sob Lut 04, 2012 6:25 pm, w całości zmieniany 7 razy
Eileen
Eileen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Mike Sob Paź 29, 2011 9:21 am

Effs na przyjaciółkę !
Mike
Mike
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Eileen Sob Paź 29, 2011 9:44 am

Jak najbardziej! Tak tak tak, chociaż ludzie będą sie ich bać w takim tandemie :P
Eileen
Eileen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Mike Sob Paź 29, 2011 9:48 am

Pfff, to co XDD
Mike
Mike
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Eileen Sob Paź 29, 2011 9:49 am

Ano nic, niech mają, trochę rzygania tęcza jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;P
Eileen
Eileen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Mike Sob Paź 29, 2011 9:51 am

No właśnie. XD
Mike
Mike
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Maggie Sob Paź 29, 2011 10:09 am

Benkowi się spodoba, dla Alexandra może przyjaźń, Franczeska kocha jak wszystkich, Maggie niezbyt lubi, Louise nie zna, Tristan lubi.
Maggie
Maggie
team justin


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Justin Sob Paź 29, 2011 12:32 pm

dla Barbie widziałabym cooosiek ciekawego, że ten, bo ona jest takim friedsem bardzo z Mikiem, to z jego siostrą to by się mogła już zhejterzyć. nie wiem, jakaś zazdrość czy coś xD
Justin
Justin
mistrzu


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Lie Sob Paź 29, 2011 6:28 pm

o no, niech sie hejterzą <3
Lie
Lie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Ethan Nie Paź 30, 2011 8:52 pm

więc tak, skoro się przyjaźnisz z nimi, to Venus cie nie lubi
ale ty masz moc, która jest idealna, by upokorzyć pannę idealną, czyli Venus. I powiedz, jak się na to zapatrujesz. Co do tego JAK, to odezwę się na pw, bo przecie nie chcemy czegoś niestosownego u Afrodyty

Ethan ew mógłby coś pozytywnego, chociaż in nie jest pozytywny

Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Eileen Nie Paź 30, 2011 9:07 pm

Hejt z Baśką pasuje idealnie z wielu różnych powodów, dlatego jestem zdecydowanie na tak.

Maggie powiedzmy że będzie omijać szerokim łukiem, przynajmniej na co dzień, bo jak jej nagle pierdzielnie wcielenie mrs Hyde to bardzo chętnie skorzysta z jej towarzystwa. Alex - jasna sprawa! Z Franką i Eff w piękny sposób będą tworzyć "słoneczny patrol" optymistyczny, więc na pewno loff loff. Cała reszta tez pasuje właściwie.

Na wszystkie ciekawe akcje zapatruje się zawsze bardzo bardzo entuzjastycznie, więc z mojej strony jest trzy razy tak ;)
Ethan...dunno. Znaczy bardzo chcę coś i to ciekawego, ale nic satysfakcjonującego nie przychodzi mi do głowy. Nie wiem, może jako jeden z niewielu miał okazje poznać dwie strony jej osobowości i to go fascynuje? Albo coś z tym związane...
Eileen
Eileen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Ethan Nie Paź 30, 2011 9:10 pm

no mógł zobaczyć obie strony, ale on jest raczej taki, że go ludzie nie intrygują
nie obiecuję nic, ale może MOŻE się jednak zainteresuje czymś innym niż swój zadek.

Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Eileen Nie Paź 30, 2011 9:16 pm

okej, nic na siłę, może to jakoś wyjdzie w praniu.
Eileen
Eileen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Joe Sob Lut 04, 2012 5:53 pm

O, to skorzystam z okazji i napiszę co by tu mogło być dla moich! Diena może lubić ją okazjonalnie, to znaczy, że tylko w momentach, w których ma te swoje dziwne przebłyski. Angie sobie odpuśćmy, bo to jest dobre i kochane dziewczę, ewentualnie Lenka mogłaby się nią bawić - marionetkować. Dalej, Joe. Tu chyba sobie obczaiłyśmy co i jak, Józek będzie wyraźnie dziewczyną zainteresowany, choć nie wiem czy to będzie pod podryw podchodziło, zobaczymy jak to wyjdzie przy pisaniu. Zostali jeszcze Robbie, Raph i Tony - pierwszy może być dla niej przyjacielem, bo są razem w grupie, a on lubi być przyjacielem, Raphael będzie ją obserwował i robił pilne notatki, a Tony.. nah, Tony może jej nie lubić w ogóle :D what say you?
Joe
Joe
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Eileen Sob Lut 04, 2012 6:06 pm

Co do Dieny - tak, jak najbardziej się zgadzam. Lenka to też dobre i kochane dziewczę, przynajmniej zazwyczaj (wbrew wszelkim pozorom), więc takiego bestialskiego marionetkowania to ja nie widzę. Co do Jasia..tfu, Józia, to ja miałam w głowie taką obsesję z jej strony, jak już ogarnie jaki ma na nią wpływ, zacznie sobie przypominać różne rzeczy i zdecydowanie będzie się czuła przy nim lepiej... ale to właściwie można z tym twoim połączyć, skoro on szybko traci zainteresowanie dziewczętami. W sensie najpierw on nią, potem ona nim aż będzie miał jej dosyć :P
Robbie - taaak, nie tylko dlatego że uwielbiamy Pana Szczeniaczka <3 Rapha pewnie w takim razie nawet nie zauważy, a Tony...tak, tony może jej nie lubić w ogóle, z pewną dozą wzajemności.
Eileen
Eileen
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Joe Sob Lut 04, 2012 6:16 pm

Okej, okej. W takim razie Angie i Raphaela zostawiamy w neutralnych relacjach, a reszta ustalona <3
Joe
Joe
~ * ~


Powrót do góry Go down

Leen Empty Re: Leen

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach