Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Robuś

+4
Nessie
Cook
Levi
Robbie
8 posters

 :: Relacje

Go down

Robuś Empty Robuś

Pisanie by Robbie Czw Lis 17, 2011 8:57 pm

Nie chce mi się robić kategorii, więc podejdźmy do każdego indywidualnie xd

Penelopa - zdrowo rąbnięta siostra-imprezowiczka, o którą najbardziej się troszczy. Z pewnością pobłaża jej bardziej niż Sofie i nie wścieka się tak za każdym razem, gdy niebieskowłosa zniknie na kilka (lub kilkanaście dni). Poza tym miłosiernie robi jej kanapki i odprowadza pod drzwi pokoju chcąc mieć pewność, że dziewucha trafi. No, a do tego oboje chcą wyprać mózg najmłodszej z trojaczków.

Sofie - druga siostra, z którą zaczął się dogadywać dopiero niedawno. Wolałby żeby nieco wyluzowała i przestała się rzucać do niego, gdy odpuszcza Penny, ale i tak ją kocha, co okazuje poprzez namiętne dokuczanie jej, gdy tylko zdarzy się ku temu okazja. Dolewanie wódki do butelki z wodą stało się już nudne, więc Robert nieustannie szuka nowych psikusów, które mógłby na Sofii wykorzystać.

Levi - zwany też przez niego synalkiem, najlepszy przyjaciel, z którym można konie kraść. Chociaż są w tym samym wieku, Robbie często traktuje go jako młodszego brata, którego zawsze chciał mieć (ale CICHO, nie mówcie Venäläinenkom!).

Ethan - czasem zaczepia Robbiego o rady, ale zawsze przypomina mu, że jak komukolwiek się wygada, to pozbawi go przyrodzenia w bardzo brutalny sposób. W gruncie rzeczy dobry znajomy.

Merkury, Christian, Antonio - dobrzy kumple, z którymi zawsze można pogadać

Chester - taki jeden, którego obecności nie może znieść

Shelby, Carenna - te panie lubimy

Vanessa - tej pani nie lubimy

Holly - droga przyjaciółka, genialna towarzyszka, z którą nie da się nudzić. Są bardzo blisko.


Ostatnio zmieniony przez Robbie dnia Czw Sty 05, 2012 7:11 pm, w całości zmieniany 3 razy
Robbie
Robbie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Levi Czw Lis 17, 2011 9:05 pm

Spojrzałam na avatar. Kocham Darrena. Przeczytałam kartę. Kocham Roberta.
Jak dla mnie możesz być dla Leviego zaginionym bratem bliźniakiem, ojcem, sekretnym kochankiem albo wszystko to naraz, ale jakieś relacje muszą być. <333
Levi
Levi
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Cook Czw Lis 17, 2011 9:07 pm

no to wpisz mi tu penelopensa
i chcę żeby ethan zaczepiał czasem robbka, bo będzie chciał od niego jakiś rad, ale się będzie wstydził, że jakiegoś małolata pyta BOJAKTOTAK ale będzie
i może tknąć raz leile, ona umrze od takiego dotyku, hahahaha
Cook
Cook
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Nessie Czw Lis 17, 2011 9:19 pm

XDDD
Trix to siostry przyjaciółka to nie wiem, ale coś fajnego
Antoś i Christian też są tacy kochani
I Merkury
Nessie to chyba nic,
Nessie
Nessie
transformers


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Robbie Czw Lis 17, 2011 10:12 pm

wporząsiu :3

Levi będzie jego synalkiem w takim razie? xD w sensie, Rob będzie go traktował trochę jak młodszego brata, chociaż są w tym samym wieku, ale przez nadopiekuńczość i dojrzałość tak jakoś wyjdzie. Najlepszy przyjaciel, takie to będzie wiesz, superaśne :3
ANIA (bo mi się nie chce wszystkich Twoich postaciów wypisywać), zaraz tu się w relacjach pojawi Penelopens i spółka, ale tentego. Jaki on w zasadzie ma mieć stosunek do Penny? Bo że są zajebistym rodzeństwem to wiem, on się o nią troszczy i w ogóle, ale bardziej takie dogryzanie czy przyjaźń bezkłótniowa?
Masieńko, Christian i Antoś i Merkury będą w przyjaciołach, Trix dla odmiany może nie lubić, żeby nie było za różowo w tych relacjach :D ją może irytować jego nadopiekuńczość i chęć nawrócenia siostry na dobrą drogę czy coś takiego, pasi?


Ostatnio zmieniony przez Robbie dnia Pią Lis 18, 2011 6:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Robbie
Robbie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Nessie Pią Lis 18, 2011 4:31 am

z trix chciałam coś mrrr
Nessie
Nessie
transformers


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Robbie Pią Lis 18, 2011 6:21 am

Hym, no masz tam w karcie napisane u niej, że za duży popęd seksualny i te sprawy, więc mogłaby się do Robbiego poprzymilać, żeby ją posmyrał. Czy chodziło Ci o coś w co on sam bardziej by się zaangażował?
Robbie
Robbie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Lie Pią Lis 18, 2011 5:34 pm

EJ, EJ, JA CHCĘ COŚ FAJNEGO DLA MOJEJ GROMADKI <3
Tylko musisz wymyślić co, bo ja nie wiem :c
Ale w ogóle, ciekawie jak to jest mieć zajebistą postać.
Może kiedyś się dowiem
XD
Lie
Lie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Jackie Pią Lis 18, 2011 7:58 pm

dopisz sofie, dopisz sofie!
Jackie
Jackie
team justin


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Penelopa Pią Lis 18, 2011 8:06 pm

no myślę, że razem z sofie mogą chcieć wyprać mózg siostrze
noale w końcu robek jest bardziej wyluzowany od sofi, więc może trochę mocniej pobłażać penelopie, chociaż nie wiem gdzie tu jest granica bardziej/mniej, bo penelopa jest mocno niepoprawna
no
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Jackie Pią Lis 18, 2011 8:09 pm

ja jestem wyprana z kreatywności, więc cokolwiek zaproponujecie, powiem, że jestem na tak!
Jackie
Jackie
team justin


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Robbie Nie Lis 20, 2011 3:45 pm

Lie, ja też nic kreatywnego nie mogę wymyślić dzisiaj, więc trzeba będzie to wspólnie podejść jakoś, nie za bardzo znam Twoje postacie, a nie chce mi się łazić po kartach postaci i sprawdzać xD Swoją drogą, też się zastanawiam jak to jest mieć zajebistą postać. Zawsze mnie to ciekawiło. P:
Penny i Sofie jakoś tam opisałam w karcie, więc może się tego trzymajmy? Że dla Sofie jest bardziej złośliwy i w ogóle, zaczął się z nią dogadywać w sumie niedawno, Penny nie powstrzymuje przed imprezowaniem bo uważa że sama się kiedyś ogarnie, chociaż nie może się powstrzymać i czasem jej wykłady robi na temat co powinna a czego nie. A i tak kocha obie siostry tak samo i życie by za nie oddał <3
Robbie
Robbie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Levi Nie Lis 20, 2011 5:39 pm

No patrz, a ja dałabym sobie rękę uciąć, że już odpisałam! xD
No, ja jestem w stu procentach za. <333 Właśnie kogoś takiego mi brakowało dla Leviego!
Levi
Levi
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Robbie Nie Lis 20, 2011 5:43 pm

No i gitara <3 też zaraz powinnam uzupełnić.
Robbie
Robbie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Trixxie Czw Lis 24, 2011 7:34 pm

tego, to ja nie wiem cośtam
Trixxie
Trixxie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Robuś Empty Re: Robuś

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach