Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

shelbyy@gmail.com

2 posters

 :: Komunikacja :: Internet :: E-mail

Go down

shelbyy@gmail.com Empty shelbyy@gmail.com

Pisanie by Shelby Wto Gru 06, 2011 7:01 pm

***
Shelby
Shelby
nieświadoma


Powrót do góry Go down

shelbyy@gmail.com Empty Re: shelbyy@gmail.com

Pisanie by Will Czw Sty 05, 2012 6:28 pm

Od: thebeast@yahoo.com
Do: shelbyy@gmail.com
Data: 25 grudnia 2011 roku
Temat: Witaj kochana <3

Treść: Pewnie zastanawiasz się dlaczego tak dawno się do ciebie nie odzywałem, co jest naprawdę karygodnym uczynkiem, biorąc pod uwagę to, że nasza przyjaźń się dopiero rozwija. Czuję jakby to było zaledwie wczoraj gdy znalazłaś mnie kontemplującego w swojej samotni, jakby przed chwilą zagadałaś do mnie i od słowa do słowa przypadliśmy sobie do gustu. Spędziliśmy razem wiele naprawdę przyjemnych chwil, a ja uznałem Cię za swoją najlepszą przyjaciółkę. Mam nadzieję, że ty też. Ale kto mógł przewidzieć, że sprawy potoczą się takim torem i zostanę zaatakowany przez tego zamaskowanego sprawcę i stracę swój talent? Chyba nikt. Jestem ci naprawdę wdzięczy za wszystkie słowa otuchy jakie mi wtedy powiedziałaś. Pewnie gdyby nie ty nie postanowiłbym wziąć się po raz setny w garść i nie spróbowałbym zrobić coś ze swoim życiem. Tak więc jestem Ci przeogromnie wdzięczny! Mam nadzieję, że Ty nie jesteś na mnie zła, że nie odzywałem się tak długo. Odkąd opuściłem rezydencję na początku listopada, by po raz kolejny udać się do domu Changa na Jamajce miałem strasznie napięty plan zajęć. Dodatkowo pan Chang zakazał mi używania swojego telefonu więc pokornie na to przystałem, skoro dzięki temu odzyskam talent i będę mógł wrócić do Was, nie widziałem sprzeciwu. Ale w święta nie mogłem odpuścić sobie by do Ciebie napisać, Shelby i jeszcze raz gorąco ci podziękować za wszystko. I oczywiście życzyć wszystkiego co tylko zapragniesz! Mam nadzieję, że mój prezent doszedł do Ciebie na czas. Mam też nadzieję, że choć trochę Ci się spodobał. Jeszcze raz wszystkiego dobrego w święta!
Mam nadzieję, że nasza rozłąka nie będzie trwać za długo.
William
Will
Will
debeściak


Powrót do góry Go down

shelbyy@gmail.com Empty Re: shelbyy@gmail.com

Pisanie by Will Sob Sty 07, 2012 3:33 pm

Od: thebeast@yahoo.com
Do: shelbyy@gmail.com
Data: 25 grudnia 2011 roku
Temat: Re: Re: Witaj kochana <3

Treść: Wyobrażam sobie to jak okropnie musiałaś się czuć w związku z moim zniknięciem, ale nic nie mogłem na to poradzić. Jeszcze raz gorąco się przepraszam! Gdy tylko odzyskam swoją komórkę przesłucham twoje wiadomości co do jednej, na pewno mi poprawią humor, podobnie jak Twój widok <3 Strasznie za tobą tęsknię <3 Spróbuję jeszcze skontaktować się z tobą w Nowy Rok, a potem mam nadzieję wrócić, chociaż kto tam wie...
Do zobaczenia, kochana!
William
Will
Will
debeściak


Powrót do góry Go down

shelbyy@gmail.com Empty Re: shelbyy@gmail.com

Pisanie by Will Nie Lut 12, 2012 6:43 pm

Od: thebeast@yahoo.com
Do: shelbyy@gmail.com
Data: 10 stycznia 2012
Temat: Re: Will najdroższy!

Treść: Kochanie! Oczywiście, że tęsknię za Twoim towarzystwem zawsze i wszędzie. Myślę o Tobie niemal nieustannie i naprawdę ciężko mi znosić to nasze rozstanie. Tylko, że czas tu tak szybko płynie, że czasami trudno mi zauważyć zmiany daty. Czasami mam wrażenie, że nie minęła minuta, a tu przeleciał już cały tydzień. To jest jednocześnie tak męczące jak i fascynujące, choć nie tak fascynujące jak Ty, najdroższa! Mam nadzieję, że mocno się nie gniewasz, że tak długo się nie odzywałem i wybaczysz mi zaniedbywanie obowiązków przyjaciela. Strasznie jestem ciekawy co u Ciebie. Mam nadzieję, że wiesz, że nawet jeżeli nie jestem blisko to zawsze jestem dla Ciebie i możesz się do mnie zwrócić ze wszystkim, a ja postaram Ci w tym pomóc.
Tęsknię
Will
Will
Will
debeściak


Powrót do góry Go down

shelbyy@gmail.com Empty Re: shelbyy@gmail.com

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Komunikacja :: Internet :: E-mail

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach