Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Łazienka

2 posters

 :: Tromsø :: Obrzeza :: Góry :: Domek w górach

Go down

Łazienka Empty Łazienka

Pisanie by Justin Sob Wrz 18, 2010 7:58 pm

Łazienka Bath-reno-1-de

Łazienka jak łazienka. Co tu opisywać. Częsty bark papieru, czystych ręczników. Brudna woda z kranu. I dziwny zapach. Normalka.
Justin
Justin
mistrzu


Powrót do góry Go down

Łazienka Empty Re: Łazienka

Pisanie by Yves Nie Wrz 26, 2010 2:27 pm

/ Przedpokój /

Wpadłam do łazienki trzaskając za sobą drzwiami. Usiadłam na wannie i spojrzałam na moje dłonie. Były prawie tak czerwone jak moja sukienka. I strasznie piekły. Nałożyłam na nie krem i nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Po sekundzie go nie było. Wchłonął się czy wyparował, nie obchodziło mnie to. Dłonie nadal były gorące i wyglądały jakby spędziły godzinę w gorącej kąpieli.
Odkręciłam kurek i wsadziłam ręce pod zimną wodę. Brr... Paskudne uczucie. Do tego dość bolesne. Chyba właśnie pękł mi naskórek na zgięciu między palcem wskazującym a kciukiem. Wyciągnęłam ręce z wody. Odetchnęłam z ulgą bo ich temperatura się obniżyła. Nadal były cieplejsze od reszty ciała, ale raczej nikogo nie poparzę. Nałożyłam na dłonie kolejną warstwę kremu i założyłam rękawiczki. Tak, wzięłam ze sobą długie, czarne rękawiczki. Sama nie wiem dlaczego.
Ktoś zaczął dobijać się do łazienki więc się z niej ulotniłam. Na dwór, tam było chłodno.

/ Przed domem /
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Tromsø :: Obrzeza :: Góry :: Domek w górach

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach