Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Holly Dolly

+2
Konstanty
Holly
6 posters

 :: Relacje

Go down

Holly Dolly Empty Holly Dolly

Pisanie by Holly Pią Gru 30, 2011 12:01 am

Holly Dolly All_we_need_is_by_sweet_reality_xo

I need U!

BFF:
*Mercedes <3

Przyjaciele:
*Kostek
*Robbie- jesteśmy specyficzni. Lubie aż zanadto!
*Shelby

Lubie:
*Justin
*Angie
*Joe

Nie lubią mnie:
*Barbie
*Saturn
*Penelopa - dręczy i męczy
*Jackie - śmieje się ze mnie :C
*Diena- też się śmieje :<

Inne:

* Venus - jestem jej podopieczną, będę jej pomagać i gadamy razem do kwiatków <3
* Elliot- nieumyślnie Cie wykorzystuje, serio! Bo lubie ogólnie
* A Napoleona się bojęRaphael - obserwujemy, lubimy, fascynujemy się i wciąż obserwujemy.



nie lubi


Ostatnio zmieniony przez Holly dnia Czw Sty 05, 2012 7:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Holly
Holly
~ * ~


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Konstanty Pią Gru 30, 2011 12:18 am

Mercedes, do bff, nie inaczej i właśnie tak. Bo po pierwsze tak, a po drugie tak, a po trzecie mają wspólne zdjęcia!
Justin ją lubi, bo on lubi wszystkich, ale teraz ma swoją Jackie i za nią świata nie widzi, więc cóż...
Kostek! Skoro to jest podopieczna Venusa, a Kostek bardzo lubi Venusa, więc może zostać z Holly przyjaciółmi <3
Elliot pewnie przez pewien czas się w niej kochał, ale mu przeszło. Ale dalej jest uprzejmy na każde zawołanie i tak dalej.

z negatywnych to
Barbie i Saturn jej nie lubią.
Konstanty
Konstanty
urocza dziewica


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Ethan Pią Gru 30, 2011 12:22 am

Venus pokłada w Holi wielkie nadzieje na to, że Holi będzie niedługo jej pomagać i wgl jest taka podobna do Afrodyty <333

Rangwald lub Itan, wybierz sobie mógłby ją oczarować sobą, bo obydwoje są super. Rangwald jest prawdziwym królem, natomiast Itan był w więzieniu.

Penelopa będzie tylko uprzykrzać życie Holi, bo ona niestety tak lubi.

Zlego Napoleona możesz się ewentualnie bać.


Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Holly Pią Gru 30, 2011 10:13 pm

okok <3
Holly
Holly
~ * ~


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Raphael Czw Sty 05, 2012 9:23 am

O, to skoro Raphaela już mamy w relacjach, to ja powiem, że Angie na pewno ją polubi, ale przyjaźń to raczej nie będzie, Diena jej nie lubi, będzie się naśmiewać z jej umiłowania do kwiatków, Joe może ją lubić ze względu na jej kontakty z Venus.. a Robbie może być przyjacielem ^^
Raphael
Raphael
~ * ~


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Jackie Czw Sty 05, 2012 9:31 am

shelby może być przyjaciółką. sofie... nie wiem co sofie. jackie będzie się śmiać. rozmaryn będzie gardził. a aurelio to może w sumie lubić. albo tak, że holly będzie lubiła aurelio, ale on jej nie bedzie zauważał, bo on niczego nigdy nie widzi.
Jackie
Jackie
team justin


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Holly Czw Sty 05, 2012 6:53 pm

Sooooo:
Wszystko mi się zgadza tylko tak sobie pomyślałam, że oprócz przyjaźni Holly może się podkochiwać w Robbiem. Fajnie by było jak może z wzajemnością. Jest to taka relacja bardziej pt. przyjaźnimy się i żadne z nas w sumie nie może znaleźć siebie nawzajem w sensie jakiejś tam w ogóle big love. Przyjaźnimy się bardzo lubimy i w ogóle super hiper i pewnie byłoby kilka epizodów, a co z tym zrobią? Kto ich tam wie. Polubiłam jego charakter bardzo <3

Myśle, że Sofie może być takim rodzajem sprowadzacza na dobrą drogę. Holly wprawdzie nie jest jakąś buntowniczką i jest raczej typem kochanego chochlika, ale imprezy lubi, a razem patrzą optymistycznie na świat, ale Holly chce dać troche swojego "olewactwa" Sofie, żeby ta się tak bardzo nie przejmowała?

Holly nie lubi być niezauważana, więc pewnie dała o sobie znać to mogą się lubić. Holly może być dobrym słuchaczem na temat jego teorii o świecie, grania na gitarze i jak się zakocha w jakiejś tam to mu chętnie pomoże i poprowadzi i przekona, że kobiety nie są straszne.

hm? <3
Holly
Holly
~ * ~


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Robbie Czw Sty 05, 2012 7:02 pm

hm, ciekawa sprawa, tylko problem z tym, że mój Robuś nie wierzy w miłość, bo bardzo bardzo dawno temu się przekonał, że wszystkie sympatie zdobywa dzięki talentowi. Dlatego proponuję, by ta (nawet chwilowa) wzajemność w uczuciu pojawiła się dopiero później, kiedy już się facet przekona, że na świecie jednak istnieją jakieś uczciwe kobiety :D na razie wpisuję Holly jako przyjaciółkę, z czasem jak się rozwinie, mogę zmienić. <3
Robbie
Robbie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Holly Czw Sty 05, 2012 7:02 pm

ok <3
Holly
Holly
~ * ~


Powrót do góry Go down

Holly Dolly Empty Re: Holly Dolly

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach