Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

+5
Maurycy
Vlad
Penelopa
Yves
Graciana
9 posters

 :: Relacje

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Sro Lut 01, 2012 9:30 pm

Mile widziane propoziszyn. Póki co takie rubryczki, ale mogą się one zmienić. Obecnie moje postrzeganie świata zachwiało się w posadach. Wiecie, mój tatko opowiedział mi dowcip... No, ale jak ktoś kce być fysoko, to niechaj jakoś tu uzasadni, bo miło by było, gdyby Graciarnia miała o czym gadać ze swymi beefefkami, jak śmiem sądzić. ;P

obecnie życie niszczę... złodziej pikawy •
Taak, "obecnie w związku jestem z..." w wersji hard.

    • znajdzie się jakiś masochista? Ha. Ha. Ha. Dżołk. Do ja lajk yt? Klik!


• eksiarstwo •
Prawdopodobnie byłeś beznadziejny, więc nie chce mi się myśleć nad kreatywną nazwą szufkadki do której Cię wrzuciłam.

    • Joseph



• najlepsi z najlepszych •
Ścisła elita, więc szanowny plebs proszony jest o nie panoszenie się, o.

    • Angie <3 + siostry *.*
    • Diena
    • Sybilla


• ci także najlepsi, ale nie aż tak •
Panie plebsie, ja Pana bardzo przepraszam, ale apeluję o szybkie spieprzanie, zanim stracę cierpliwość.

    • Yves




• trzy drinki później i okazuje się, że jesteśmy dla siebie stworzeni •
Te grzeczne i dobre dzieci prosimy o cnotliwe odwrócenie wzroku i przejście do kolejnej rubryczki ^^

    • Joseph - nędzny, podstępny eks; niemniej trochę procentów i ich relacja niebywale się ociepla. W ich znajomości ciekawe jest to, że często powiela się jeden schemat o jednym finale - idealnie wyćwiczony plaskacz ląduje na buźce Kovalsky'ego.




• caliente y más caliente •
Jeszcze trochę i dojdzie do samozapłonu? Ach, wybaczcie dobre dzieciaczki, machnęłam się o jedną rubryczkę...





• ¡te quiero! taa, nie wiem czemu, ale cię lubię, dziwne, hmm? •
Lubię Cię. Ty lubisz mnie. I to bez procentów? ¡Imposible! A jednak.





• uwielbiam, kiedy czerwienisz się na mój widok •
Z racji, wściekłości, miłości... nie wiem, nie ogarniam Cię, skarbie.





• to, że żyjesz nawet mi nie przeszkadza •
Raczej nie gadamy, a jak już do tego dojdzie, to nie skaczemy sobie do gardeł. Tak, ja też jestem w szoku.





• czasem słońce, czasem deszcz •
Czasem Cię utulę, ból Twój ukoję... a czasem wiesz, jakby Ci przypierdolę.

    • Tony



• tak, ta siekiera, która trzymam pod łóżkiem, to na Ciebie, trafiony •
Jak pies z kotem. A z tą siekierą to taki nasz meksykański dżołk. Wolę tasaki.





• bo jesteś taki wyjątkowy i w ogóle och, ach... •
Więc z myślą o Tobie powstała ta właśnie rubryczka: wszyscy, którzy nie podpadają pod powyższe kategorie, żeby poczuli się fajni i dodali mi punkty do lansu czy coś.

    • Raphael - wzajemnie siebie intrygują. Każde z nich postanowiło sobie coś w związku z tą znajomością: ona, że doprowadzi go do szału, a on, że się jej nie da. Jak na razie górą jest Raphael, a to bezczelny, no nie?



Ostatnio zmieniony przez Graciana dnia Czw Lut 02, 2012 4:25 pm, w całości zmieniany 4 razy
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Yves Sro Lut 01, 2012 9:36 pm

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P 649412
mła gdzieś chce się wprosić XD
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Sro Lut 01, 2012 9:40 pm

wyższa półeczka, si? <3

to mła brzmi znajomo. KAŚKA?! *.*
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Yves Sro Lut 01, 2012 9:49 pm

tak wyższa

O___o yyy, wtf? jak po mła można mnie poznać? ktoś ty?
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Sro Lut 01, 2012 10:06 pm

złodziej pikawy, of kors xD
myślę, że jak tak dalej pójdzie, to wszystkich bff znajdę w jeden dzień ;D Po wnikliwej lekturze kp Yves, ci najlepsi, ale nie aż tak - z tym, że jeśli będzie dobrze nam się grało, możemy śmiało jakoś fabularnie podskoczyć do wyższej kategorii. Wydaje mi się, że Y i G na ogół rozumiałyby się świetnie, jednak jak już mają spięcie to na ostro i pięści or podpalanie wszystkiego i wszystkich na około szłoby w ruch?

ach, czyli Ty to nie Ty w sensie nie K., soł ja to ja. Graciarnia ;D
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Go?? Sro Lut 01, 2012 10:13 pm

tak, tak, tak! <3 pasuje idealnie :D


hm... mnie jednak ciekawi o kogo Ci chodzi i na jakich forach wcześniej grałaś, bo jam jest Kaśka, tylko nie wiem czy Twoja, no i były czasy kiedy namiętnie mła używałam XD
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Sro Lut 01, 2012 10:20 pm

Dobrze <3 to ja wpisuję ;* A ustalmy relejszyn dla wszystkich Twoich miśków?

Moja Kaśka ma tylko pseudonim Kaśka, imienia takowego nie nosi ;D Ale w sumie, co by nie reklamować tu innych for, kiedyś możemy pogadać <kiedyś znaczy: jutro, bo dzisiaj bd się zbierać albo zostanie ze mnie marna plama - matka grozi popełnieniem morderstwa na mnie ;x> i sie przekonamy! BO świat jest masakrycznie mały, zwłaszcza forowy.
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Go?? Sro Lut 01, 2012 10:24 pm

Ja nie z tych co pchają wszędzie swoich, lubię jak mi wiatr chula w relacjach i właściwie to Gracia mogłaby mieć powiązania jedynie z Vinniem i Nepkiem, czyli bratem Yves i chłopakiem jej siostry, ale to jakiś neutralny grunt pewnie, ewentualnie Neptunem mogłaby gardzić, bo to taki inteligent co lubi poprawiać ludzi XD
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Sro Lut 01, 2012 10:35 pm

Czaję:D
Musiałabym obczaić karty, ale w sumie Neptun jakby ja poprawiał, to by ją mógł umieć do szału doprowadzić, bo dla niej to jednak męka była przestawienie się z 'hiszpańskiego bełkotu', na który jest dla niej typowy, zwłąszcza w chwilach, gdy nerwy puszczają.

Gdzie by to dać? xD
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Penelopa Czw Lut 02, 2012 1:36 pm


Itan, itan na pewno sobie tu gdzieś się przejdzie.
Penelopa ewentualnie mogłaby ją wkurzać, bo Penelopie bycie alternatywną i pociągającą przychodzi z łatwością, chociaż jednocześnie jest bardzo odpychająca. Nie ogarnia, igra.
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Vlad Czw Lut 02, 2012 2:49 pm

mogłabym tutaj teraz powiedzieć znacząco ANIA, ale robię dobro dla świata i nie mówię, więc doceń, ANIU


z mooooooich, mogę ci dać sybillę, bo ona jest hiszpańska
a resztę nie wiem
Vlad
Vlad
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Czw Lut 02, 2012 2:56 pm

A gdzieś Itana widzisz? ^^ W sumie, sama do końca nie wiem w jaka kategorię dać Penny, chyba będę musiała dodać coś w stylu zwykłego nielubienia or something. Albo czasem słońce czasem deszcz, z naciskiem na to drugie xD

Hahaha. Dobra, dawaj Sybillę<3

betewu. a resztę wydumajmy razem, o ;p
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Vlad Czw Lut 02, 2012 3:28 pm

Sybilla gdzieś do bffów albo przyjaciół, chociaż ona jest taka trudna i wysysa energię z postaci, wiesz

a resztę, reszta to raczej nie pasuje, chyba, że jakoś fabularnie będą potrzebni czy co
Vlad
Vlad
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Czw Lut 02, 2012 3:51 pm

wiadomo, w sumie sama wybierz gdzie ją chcesz, bo kobity sztamę trzymać muszą, to jest peffne.

hm, w takim razie reszta potworków w praniu wyjdzie. o.
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Vlad Czw Lut 02, 2012 4:22 pm

to bff

a reszta kiedyśtam
Vlad
Vlad
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Czw Lut 02, 2012 4:25 pm

okejszyn
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Maurycy Czw Lut 02, 2012 6:02 pm

no to penny jak chcesz. ona jest blada - a ty jesteś jakaś murzynkowata przy niej, się wozi z fajnymi punkami - a ty z jakimiś pewnie wesołymi krasnoludkami. i sie kręci obok rafaela, bo sobie go upatrzyła, i jest niebezpieczna, bo ci pokaże to co chcesz najmocniej, a to jest źle wiedzieć takie rzeczy. więc jej możesz nawet mocno nie lubić.

a itan normalnie się interesuje twoja stiostrą
Maurycy
Maurycy
lucyfer


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Mercedes Czw Lut 02, 2012 6:43 pm

Mercedes koniecznie musi być wysoko! Może nie tak wysoko, wysoko, bo jest jednak młoda itepe, ale wysoko! Ten podobny temperament, wychowanie w podobnej kulturze, no i coś na pewno jeszcze XD Jakaś przyjaciółka, z którą można się powygłupiać.

Z chłopaków... To na pewno Justin do przyjaciół, bo on lubi każdego i go się nie da nie lubić. Jeszcze Elliot i Marshall, ale oni młodzi. No nie wiem ;3
Mercedes
Mercedes
*sparkle*


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Czw Lut 02, 2012 7:32 pm

to Penny do wrogów? :D

hm, a panna Ortega wie o Itanowym zainteresowaniu Andżi?

ja bym Mercedes dała do przyjaciół, absolutnie! Co prawda nie trawię Selki, ale postac jest przegenialna, no i uwielbiam te imię. W sumie, może nasza Latynoska podobnie jak z Angie, ma problem ze złoszczeniem się na Merc? Znaczy, ofc tez huknie etc, ale jakos łatwiej idzie jej wydusić to 'przepraszam', etc? I to całowanie <lol2> W sumie, zastanawiam się, czy pierwszy buziak Mercy dla Gracii nie skończyył się lekkim plaskaczem ze strony energicznej dziewoi? Oczywiście jesli tak, to wtedy by było, że z miejsca przeprosiła xD Jak sądzisz? ^^

Oke :D a Elliot i Marshall... chwilka, karteczki obczaję :3 jednak wpierw chyba skończę posta dla Rafka :D
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Mercedes Czw Lut 02, 2012 7:40 pm

(ojtam selena, idealnie pasuje do merci<3)
No to fajnie! Może na nią hukać za jej zachowanie, przyda się jej ktoś taki <3 I tym buziakiem też jest dobrze ^^

Marshall nie potrafi się porozumiewać się z ludźmi, ale jest geniuszem (taki typ sheldona z teori wielkiego wybuchu, jeżeli oglądasz), a elliot to romatyk, który wprost uwielbia towarzystwo dziewczyn i mówi cytatami z filmów lub sławnych ludzi - to tak w skrócie.
Mercedes
Mercedes
*sparkle*


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Penelopa Czw Lut 02, 2012 8:00 pm

tak cie zamotam, że i tak ją znienawidzisz XDDDDD

Myślę, że nie wie, bo nawet Itan i Angie o tym nie wie
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Prudence Czw Lut 02, 2012 8:06 pm

rety, rety, coś dla moichhhhh!
sofie mogłaby z nią rozmawiać po hiszpańsku.
z prud może melanżować. a nawet się przyjaźnić.
z dżeki może się lubić.
a co do całej reszty to nie wiem.
Prudence
Prudence
zakochana


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Graciana Czw Lut 02, 2012 8:26 pm

Oke, czas ogarnąć. Soł.

Penny, no. Ja durnieję, o. ;P Łer mej aj hew Peeeenyyy? \
Itan, uroczeee <3 Dajmy lubianych, o.

Mercy, no w sumie co racja, to racja xD Oke, to dam, że też Mercy to taka nieco młodsza siostra or smth? Przyjaciele, i koniec kropka, Graczja będzie kochać Mersi <3

Elliot - i think, że ona mogłaby go lubieć, ale zarazem by ją wkurzał czasem?
Marshall - nie ffiem, no. Może by się z niego troche nabijała chwilami?

taaak, dla każdeeego starczy cioci Graciarni! :D
jasne, że tak! Ona kocha absolutnie ten język i na niego przechodzi w chwilach zdenerwowania, zaskoczenia, zanim sie opanuje i wbije na angola or włocha :D
Pru to taka imprezowa znajomość, da? bardziej w tę stronę or bardziej ku przyjaźni?
Dżeki zwykła lubiąca się znajomośc, i think.

a reszta to znaczy ktoo?
Graciana
Graciana
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Aurelio Czw Lut 02, 2012 8:30 pm

to pruddy może być bardziej do przyjaźni.
mam jeszcze rosemarie, shelby i aurelio.
rosemarie nikogo nie lubi i nikt nie lubi jej.
shelby kocha wszystkich, ale za nią nie przepadają, bo jest głupia.
a aurelio nie ogarnia życia i pewnie zapomni jak graciarnia się nazywa, bo jedyne, co go obchodzi to jego gitara.
Aurelio
Aurelio
kotlecik


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Mercedes Czw Lut 02, 2012 8:30 pm

ooo, młodsza siostra, pasi pasi <333
to elliotka do przyjaciół, marshalla do znajomych
Mercedes
Mercedes
*sparkle*


Powrót do góry Go down

Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P Empty Re: Lamusom mówimy nie - świat wg Gracii ;P

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach