Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nishikiori Kano - Andrej Pejic

+2
Ginnie
Shiki
6 posters

Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Shiki Pią Kwi 06, 2012 3:57 pm

Imię i nazwisko: Nishikiori Kano

Wiek: 19 lat

Data urodzenia: 17 sierpnia

Wygląd:Żywcem wyjęty z mangi.

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Andrej-pejic-490x326

Charakter:
Mów mi Shiki. Kurna, ale serio mów mi Shiki. Błagam, wystarczy Shiki. Co żeś się tak uparł na to Nishikiori!? Shiki. Shiki. Mów mi Shiki.
Nieee, po co. Do większości to i tak nie dociera. Więc jak już nazwiesz go Shikim, to od razu Cię polubi. Jest wesoły i nie przejmuje się niczym. Dorwał kiedyś w dzieciństwie mangę (co w Japonii nie było jakieś trudne c'nie), potem drugą i następną, a jak już przeczytał całą tonę, to uznał, że jest zupełnie normalny i w takim świecie do jakiego pasuje będzie żył. Ubiera się jak chce, często cosplayowo i w ogóle aspiruje do bycia jak jego ulubieni bohaterowie z komiksów czytanych od tyłu. Ma pajacowate poczucie humoru i świetnie potrafi robić z siebie debila. Bywa klownem. Ale czasem jak go złapie nastrój z dramy to przemienia się w filozofa. Wierzy w duchy, shinigami, kitsune, okami i całe mnóstwo innych spirytystycznych rzeczy. Twierdzi też, że je widzi na każdym kroku. Potrafi więc czasem odlecieć trochę w inny świat, a w rozmowie popłynąć o takich tajemniczych sprawach. Dobry z niego kumpel, może mniej przyjaciel, bo bywa zdecydowanie nieodpowiedzialny. I chwiejny emocjonalnie. I w ogóle chaos jest jego domeną. Poza włosami oczywiście, te muszą być zawsze w najlepszym porządku. Jest totalnie wyluzowany ze swoją seksualnością. Bo żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz chłopaczek. Seks przychodzi mu łatwo i jest mu bardzo na rękę. Tak, tak też. W zasadzie spokojnie można go nazwać seksoholikiem, bo "rucha wszystko co się rusza". Lubi wszystkich naokoło i bardzo chętnie poznaje ich bliżej. Lubi się zabawić. Lubi sobie pomacać. Lubi też, jak go lubią. A czego nie lubi? Yakuzy, za drogich rowerów, przesadnej uczuciowości, ataku szarańczy na pustynię w Hidalgo. A jak nim jeszcze popiszę i zmienię zdanie, to sobie i tu zmienię pewnie, co? Ma swojego ulubieńca-zwierzaka i jest to czarna jak wszystkie kawki kawka o imieniu Kawek. Nie mieszka w klatce, tylko na ramieniu Shikiego i wszędzie z nim wędruje. A że jest strasznie mądry, jak to kawka, to się słucha i robi różne fajne rzeczy na zawołanie.

Talent:Nishikiori jest uroczy. Rzuca uroki.
Shiki potrafi zauroczyć sobą każdą spotkaną osobę, wywołując u niej przeróżne uczucia, poczynając od zachwytu, poprzez uwielbienie, aż po szaleńczą miłość. Mogą to być odczucia tymczasowe lub trwałe. Ofiary nie są świadome, że znajdują się pod wpływem jego mocy. Jego moc działa również na zwierzęta.
czyli krótko mówiąc, jak mu wpadniesz w oko, to zaraz będziesz chciał go ruchać.

Historia:
Urodził się w Japonii i stąd ma takie fajne imię i nazwisko. Tatuś był Japończykiem oczywiście. A dlaczego poleciała na niego mamusia Francuzka, to już tajemnica tych dwojga. Może miała jakiś fetysz na inteligencję, czy coś. Wiecie, te stereotypy i takie tam.
W kraju kwitnącej wiśni urodził się więc Nishikiori i nie wdał się w żadne w rodziców. A może raczej wdał się w oboje w tak równych proporcjach, że co wyszło to wyszło. Nie miał łatwego dzieciństwa. Nikt nigdy nie wiedział jak się do niego zwracać, więc najczęściej się nie zwracał. Nazywali go "TO" i śmiali się z jego pięknych blond włosów, które mamusia zaplatała mu w warkoczyki. (Chyba marzyła w ogóle o córeczce więc i Shikiego trochę w tym stylu ubierała więc mu było jeszcze ciężej z tym rozpoznawaniem.) Ej dobra, jeszcze wymyślę więcej tej historii, no nie. Tam kiedyś. Nishikiori, co to nie przepada za swoim pełnym imieniem, nie przejmował się za bardzo różnymi docinkami bo od małego wiedział, że jest inny. Co najmniej oryginalny. Dobrych przyjaciół miał i gorszych też, potem zaczął dorastać i bum. Moc ujawniła się w nim po pierwszym seksie bo tak mu się spodobało, że chciał więcej i więcej. Starsi go wyczuli, namierzyli, przyjechali, przetarli oczy i chcąc nie chcąc zabrali to dziwadełko do Norwegii. Ta daa.
Grupa:to chyba kontrola, chociaż wolałabym żółty kolor, do włosków by mu pasował xD

Poziom zaawansowania: średni
Shiki
Shiki
sex machine


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Ginnie Pią Kwi 06, 2012 4:05 pm

a juz myślałam, że z ryja będzie fajny to by szejn poruchał, ale tak to nie.
+ też kiedyś miałam wariatkę z korei ale mi ją usuneli po jednym dniu. albo sama usunęłam? nie pamiętam


ale akceptuje. no i talent do kontroli. zaraz ci kolorek dam.
Ginnie
Ginnie
~ * ~


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Barbie Pią Kwi 06, 2012 5:45 pm

a ty masz dużo do akceptowania pokemonie xdddd

akcept
i nadal nie wiem czy chłopak czy dziewczyna XDDDD
Barbie
Barbie
darmozjad


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Mike Pią Kwi 06, 2012 5:51 pm

chłopak.
no co, zaakceptowałam. od kiedy niby nie mogę, co?
Mike
Mike
~ * ~


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Jeremy Pią Kwi 06, 2012 5:52 pm

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
od kiedyś
Jeremy
Jeremy
dżemorek


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Mike Pią Kwi 06, 2012 5:53 pm

< - - - - - -
<3
Mike
Mike
~ * ~


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Jeremy Pią Kwi 06, 2012 5:54 pm

czemu wskazujesz sczałką w królika?
Jeremy
Jeremy
dżemorek


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Shiki Pią Kwi 06, 2012 6:05 pm

ej ten królik jest mroczny.

Shiki by wyruuuchał xD
Shiki
Shiki
sex machine


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Mike Pią Kwi 06, 2012 6:05 pm

bo on tuli.
Mike
Mike
~ * ~


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Shiki Pią Kwi 06, 2012 6:07 pm

tuli?!
ten królik to gwałci samym spojrzeniem.
Shiki
Shiki
sex machine


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Ashley Pią Kwi 06, 2012 6:08 pm

bez kitu, gdyby mnie tak królik chciał przytulić to chyba bym uciekała i wolała o pomoc
Ashley
Ashley
romantyk


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Mike Pią Kwi 06, 2012 6:09 pm

no i dobra.
ten królik jest zajebisty.
Mike
Mike
~ * ~


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Shiki Pią Kwi 06, 2012 6:12 pm

zgadzam się z Żulem, on jest p r z e r a ż a j ą c y
Shiki
Shiki
sex machine


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Jeremy Pią Kwi 06, 2012 6:12 pm

hehehe, ja go znalazłam! znaczy królika
od razu mi się przypomniało zdjęcie houlta z królikiem
Jeremy
Jeremy
dżemorek


Powrót do góry Go down

Nishikiori Kano - Andrej Pejic Empty Re: Nishikiori Kano - Andrej Pejic

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach