Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Haiden

+7
Saturn
Ashley
Bogna
Mars
Penelopa
Wolfgang
Haiden
11 posters

 :: Relacje

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Mars Pon Kwi 09, 2012 12:21 pm

To Venusa nie lubi! Venus to siostra. Debil się w Laurze zakocha.
Mars
Mars
~ * ~


Powrót do góry Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Haiden Pon Kwi 09, 2012 12:33 pm

aaaaaaa xd OOOOOOO to jeszcze lepiej!
Haiden
Haiden
c==3


Powrót do góry Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Dylan Sro Kwi 11, 2012 4:31 pm

może zacznę od Justina, bo on to on i ma pierwszeństwo

Justin - jestem rozdartaaa, z jednej strony Haiden lubi Wolfa i Cooka i Jackie, a z drugiej nie lubi Delki, co jest straszne ;cccc no to może Justin będzie takim przyczepem co jak urządza rolki (bo urządza!) to zaprasza w pierwszej kolejności też Haiden, czasami przyjdzie jej się pochwalić swoim nowym wierszem i może Haiden będzie to uważała za zabawne, nie wiem ;ccc
Mika - jakieś neutralne stosunki, choć tak bardziej z dystansem
Kostek - raczej go nie zauważyła, bo on taki skryty jest, ale jak się zauważą to pewnie polubią <3
Will - pewnie próbował do niej zarywać jak do wszystkich, ale go olała, mogła dać w pysk za zbytnie gapienie się w cycki czy coś
Elliot - może być jej dobrym znajomym z grupy, który się w niej kochał (bo się kochał we wszystkich) ale do tego się nie przyznał, a potem mu przeszło. czasami obejrzą razem film, pogadają o głupotach
Heidi/Lulu - pierwszej nie zna, z drugą się nie lubi
Barbie - coś na pozytyw, ale nie wiem co ^^^^
Mercedes - negatyw, choć Merc kocha wszystkich i właśnie tą miłością zniechęca
Saturn, Brian, Marshall - nie wiem, jak chcesz
Dylan - chcę jakiegoś BFFaaaa, czy coś blisko <3 Mogliby razem siadać i obgadywać ludzi, czy inne żale całego naszego świata. Mógłby ją nawet wozić na swoim rowerze XDD i zabierać jak jedzie sobie pomazać na ścianach
Dylan
Dylan
chillout


Powrót do góry Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Haiden Sro Kwi 11, 2012 4:53 pm

Justin to będzie taaaki o właśnie sobie przyjaciel trochę nie będzie go pojmowała, bo te wiersze i w ogóle, kiedy Haiden takim oschłym człowiekiem woli zostać, ale będzie go lubiła, bo ładnie i urocze wierszyki sobie pisze, i o!
Mikamikamika ok! to zostanie taka obojętna, jak zleci ze schodów to może dostanie chusteczkę od Hajdeny
Kostek po raz pierwszy w moim życiu widzę lachowskiego jako takiego słodziaka, który nie jest bezczelnym chamem. I to może jakoś Hajdenę interesować, bo on może w niej szukać dobra, kiedy ona przekonana jest, że jest zła do szpiku i nie ma w sobie tego dobra! czyli pewnie wleci do innych <3
Will czasem dobrze komuś przywalić, a Will idealnie pasuje na worek treningowy hahahah
Elliot oo ten jak już się chce kochać to mógł się kochać, a ona powiedziała mu, że jest lesbijką, więc nawet nie miał się po co przyznawać, ale sobie pozostali znajomymi dobrymi, a jak ona przestała być homo, to akurat mu przeszło i wszyscy są szczęśliwi!
Heidi/Lulu nie ma sprzeciwu
Barbie będzie cudownym naprawieniem jej psychiki, która wymazała paskudne blondyny z dzieciństwa, wysyłane przez rodziców i stworzyła zajebisty obraz człowieka <3 czyli pewnie pójdzie na przyjaciół lub znajomych takich mega
Mercedes Haiden nie lubi takich ludzi, co już pokazała przy Delce, soł, ja genau.
Dylan bym się nawet na zauroczenie jakieś pokusiła, ze strony Hajdeny tak głównie, chociaż z jego też może, jak będziesz chciała, ale od Hajdeny to raczej będzie



Ostatnio zmieniony przez Haiden dnia Sro Kwi 11, 2012 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Haiden
Haiden
c==3


Powrót do góry Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Dylan Sro Kwi 11, 2012 4:59 pm

Haha, a jak tak czasami sobie zerknę na inne fora to nie mogę się nadziwić jak Lachowski właśnie może być takim psem na laski XDD Za bardzo się przyzwyczaiłam do mojego Kostka ^^^

Co do Dylaniątka, to ja tak myślę, że zauroczenie może przyjść z czasem, zobaczymy jak będzie się grało ^^ <33333

Haiden - Page 2 2561234940
Dylan
Dylan
chillout


Powrót do góry Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Haiden Sro Kwi 11, 2012 5:12 pm

a tu mam resztę hahah

Marschall i może go nawet lubiła, ale ona raczej cierpliwa nie jest, więc wywaliła na to, bo co się będzie jakimś dzieciuchem z burzą hormonów przejmowała i tak jak wcześniej się lubili tak teraz nawet cześć na korytarzu nie mówią sobie!
Brian on tak unika, a ona też czasem unika, to mogą unikać razem, w łóżku, ale potem Haiden ucieka z krzykiem, bo jemu bierze się na tatusiowanie.
Saturna zostawiam
Haiden
Haiden
c==3


Powrót do góry Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Dylan Sro Kwi 11, 2012 5:17 pm

Marshall, ok.
Brian, prawie ok, bo jednak z tył łóżkiem nie za bardzo ^^^ może tatusiować i tyle
Dylan
Dylan
chillout


Powrót do góry Go down

Haiden - Page 2 Empty Re: Haiden

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach