Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przyjaciele lwicy

+4
Ianelle
Javier
Barbie
Pixie
8 posters

 :: Relacje

Go down

Przyjaciele lwicy Empty Przyjaciele lwicy

Pisanie by Pixie Czw Maj 10, 2012 7:07 pm

Przyjaciele lwicy Tumblr_lk55xqojOe1qil26fo1_400

Wszyscy których Pixie kocha, ale w ten inny specyficzny sposób
* James taki uroczy Pan, który skradł jej chwilowo serducho

Wszyscy, których Pix kocha, a oni ją
* Barbie zupełnie dwie różne osóbki. Jednak uwielbiają się. Czyżby przeciwieństwa się uzupełniały? Na to jak najbardziej wygląda.
* Mercedes przyjaciółka od gadania o głupotach, ploteczek i oglądania durnych filmów
* Javier od kiedy wie o talencie Pix, wprost dziewczę wielbi
* Scarlett podobne charaktery jakoś je zbliżyły
* Ianelle zarzygują Rezydencję tęczą xd
* Shiki miło jej się spędza czas z tym Panem.
* Fangora dwa dobre serduszka się spiknęły

Wszyscy Ci, których Pix kocha, a oni ją lubią
* Eliot Pan ten zagaduję ciągle Pixie. Ale się lubią. Blondi nie gardzi gadułą.
* Maxim oprowadził dziewczę po Rezydencji. Ciągle zachwycał się jej urodą, co strasznie dziewczę wprowadza w zakłopotanie
* Valerie ochrzciła ją imieniem Nala
* Baradiel specyficzny Pan z którym Pix lub rozmawiać tak samo jak on z nią
* Julek bardzo fajny i miły Pan trener
* Apollo wszędzie za nią łazi z kartkami i ołówkami :D
* Daevendra wprowadza bardzo hipsterowski klimat
* Charlie wprowadza zabawną atmosferę swoim nieogarem
* Gerda panny cnotki nie dadzą się zdemoralizować
* Fiord on to chyba uwielbia się o nią troszczyć
* Prudence razem się wygłupiają i robią dziwne rzeczy
* Shelby wyglądają razem jak dwie głupie blondynki
* Nils kto powiedział, że sowa i lew się nie dogadają?

Wszyscy Ci, których Pix, kocha a oni jej nie
* Artemida nie przepada za cnotliwością Pixie, ale blodie tylko jej współczuję i nie mam jej za złe tych wszystkich nie miłych docinek
* Fay no cóż Fay ma Pixie za wielką ciotę i sierotę saską, jednak blond dziewka nic sobie z tego nie robi i mimo wszystko stara się być dla dziewczyny miła
*

Wszyscy Ci, którzy są tak nie możliwi, że Pix ich nie kocha
* Saturn nie pałają do siebie miłością. Pixie czasem na jego widok przechodzą dreszcze. Dziwny typ.
* Gvansty Pixie przeraża to zło, które kryję w sobie dziewczyna
* Sigrid chłopak jej nie cierpi i daje jej to do zruzumienia na tkażdym kroku
* Marquille uważa lwice za żałosną i godną pożałowania. Dziewczyna oczywiście odwdzięcza jej się, myśląc to samo o niej.


Wszyscy Ci, których Pix próbuję rozgryźć
* Horka trochę się jej boi, przez schizofrenię, ale stara się zachowywać normalnie. W Zakładzie ojca przecież już nie raz widziała osoby chore psychicznie
* Ashley zastanawiający jest fakt czy Ashley to aby nie kobiece imię i czy on specjalnie rzuca te sprośne teksty w towarzystwie naszej cnotki?
* Reijo widzi w jej osobie Aniołka małego. Dziewczyna jednak nie wie co o nim ma myśleć
* Baltazar często wprowadza ją w niezłe zakłopotanie i dziewczę nie wie co ma począć oprócz rumienienia się
* Shaq często traktuję ją jak dziecko
* Venus co chwila pociska w Pix jakieś strasznie mocne pociski, a biedne dziewczę nie wie za co jest tak karane



Ostatnio zmieniony przez Pixie dnia Nie Maj 20, 2012 6:32 pm, w całości zmieniany 8 razy
Pixie
Pixie
rawr!


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Barbie Czw Maj 10, 2012 7:16 pm

animacja <333


z barbi ma całkiem inne charaktery, ale mogłoby coś je łączyć. zresztą barb lubi kotowatych, za javierem wodzi oczkami (choć on jest venusa) xddd (javier jest tygrysem). a więęęęęęc proponuję by się w jakiś sposób lubiły i uzupełniały, próbowały na siebie wpłynąć każda w inny sposób itp
z mercedes bym też chciała dobre przyjaciółki, tyle że nie takie od serca, że pogadać itp tylko takie by razem obejrzeć film i pogadać o głupotach. z barbi może gadać od serca, ale ta za wiele rad jej nie udzieli xdd
z saturnem może mieć na pieńku, bo on nie lubi kotów. bez względu czy to są akurat lwy :3 pixie może się go bać! (jeju, teraz mam skojarzenie walki wilka z lwem niczym w grze o tron starkowie z lannisterami XDDD)
jeśli chcesz, z elliotem mogliby się też znać bliżej, bo on tak lubi wszystkie dziewczęta, choć teraz jest zakochany i wciąż gada tylko o swojej zoi
i ewentualnie jeśli jeszcze chcesz mogę ci coś wymyślić dla briana, justina, willa, miki, kostka, heidi i dylana, ale to później ^^^
Barbie
Barbie
darmozjad


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Javier Czw Maj 10, 2012 7:36 pm

Javier on ją będzie uwielbiał i nosił na rękach <3 Ponadto liczę na spacery w czworonożnych odpowiednikach itd.
Sephy i Nicholas to nie raczej nic.
Maxim on może ją oprowadzić po rezydencji,. Jest dużo starszy i strasznie sprytny, więc może grać grzecznego, ale chcieć ją zbałamucić, czy coś. I będzie się zachwycał jej urodą jak tylko potrafi.
Horka może się jej bać, bo ma schizofrenię
Reijo może widzieć w jej osobie prawdziwe dobro, czy coś takiego. Był księdzem kiedyś.
Valerie kumpelki + Valka nazywa ją Nalą 8D
Scarlett bfyfyfyfy? podobny charakter mają
Baradiel taki specjalny, niewidzialny mężczyzna, który uwielbia z nią rozmawiać


Javier
Javier
~ * ~


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Ianelle Pią Maj 11, 2012 10:02 am

Ianelle wędruje natychmiast do najlepszych przyjaciół i w ogóle one są do siebie takie fajnie podobne charakterem i słodkie i urocze i na pewno są best friend forever i zalewają Rezydencję swoją wspaniałością, słodkością i tęczą ogólnie ^^

Jako że jest podopieczną Julka, to na pewno go zna i raczej na pewno lubi bo on jest bardzo fajnym opiekunem-trenerem dla swoich podopiecznych. Nie wiem jak ona z umiejętnościami tej swojej przemiany stoi bo ci nikt numerku nie wpisał xD w każdym razie myślę że tak, Julka lubi i lubi z nim trenować mocc ^^

Shikiego kocha bo kochać musi i nie ma innego wyboru ale że jest taka słodka i niewinna, to może go kochać nie tylko z powodu jego mocy. On może i nie ma sumienia ale taki urok jaki Pixie objawia go nie podnieca więc ja bym myślała, że mogą być przyjaciółmi bo i tacy się mojemu Nishikioriemu potrzebni ;)

Skoro tak wszystkich bardzo lubi, to niech lubi bardzo i Jamesa!W nim mogłaby byc nawet trochę zakochana albo nim tak bardziej zauroczona, bo on jest przecież taki wrażliwy, delikatny i w innym świecie zawsze. I mam go akurat wolnego, to możemy popisać :)

Gvansty za to może nie lubić, bo Gvantsa jest po prostu ZŁA. I straszna w swoim byciu złą.

Co do Ronji, to nie jestem pewna jaka by tu wyszła relacja. Artemida trochę gardzi takimi słodziutkimi dziewczynkami co to ani wódki ani przekleństwa, więc na pewno patrzy na Pixie z góry. A co na to Pixie?

Apollo za to ją lubi, bo jest od swojej siostry o wiele spokojniejszy. Pixie jest śliczna zarówno jako dziewczyna, jak i w postaci lwicy i on na pewno będzie chciał ją szkicować. A że jest fajny, to i relacje powinni mieć fajne ^^


rany, ile ja mam tych postaci....

Daevendra. To ten mega pozytywny hipis co leczy głosem, jara zioło i nie tylko ale jest zawsze uśmiechnięty i kochany. Na pewno go lubi ale może troszkę się go obawia z powodu tej brody i wszystkiego?

Marquille to nią totalnie gardzi i uważa za żałosną, taką paskudnie słodziutką, blee. Mogą się nie lubić.
Ianelle
Ianelle
friendship is magic


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Fangora Pią Maj 11, 2012 12:48 pm

chcę coś też !

Fangora jest taką dobrą dziewczyną o szczerym sercu, ze mogłyby się jakoś tam przyjaźnić

Charlie mogłabyś dać do lubianych, taka normalna znajoma. Charlie tez ma dobre serduszko, tylko jest trochę nieogarnięta xD

Baltazar lubi takie słodkie dziewuszki gnębić, więc ją też może gnębić i wprawiać w jakieś straszne zakłopotanie, ale poza tym jest miły i nic złego przeciez nie zrobi xD

Olavi jest smutnym człowiekiem, jeśli Pixie chciałaby go czasem rozweselić z litości to by mogła xD

Indiana Joker (osom! <3), znaczy Shaq musi ją jakoś tolerować, jeżeli będzie przyjaciółką Nelki, ale w sumie na tolerancji się kończy, bo poza tym Shaq nie traktuje jej poważnie, bardziej jak upierdliwego dzieciaka

mam jeszcze Earth, Misze i Nibi, ale one mi tu jakoś specjalnie nie pasują, chyba, że sama coś chcesz C:
Fangora
Fangora
~ * ~


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Pixie Sob Maj 12, 2012 12:56 pm

Ugh, dużo tego coś Przyjaciele lwicy 1249744086

Barbie. Na wszystkich jak najbardziej się zgadzam. :D. Jeśli chcesz to wymyślaj też dla pozostałych postaci, bo ja nie mam głowy do relacji w ogolę. xD

Javier. Też tu mi wszystko pasuję i oczywiście jako czworonogi mogą się szmulać razem. ;)

Ianelle tu też mi wszystko pasi. I jak najbardziej może się Pixie podkochiwać w Jamesie. :D. Co to Artemidy, to Pixie może po prostu współczuć dziewczynie i nie mieć jaj po prostu za złe tej pogardy. Daevendra nie będzie się bała, broda jej nie przeraża! xD

Fangora - tu mi wszystko pasuję też. A co do Twoich pozostałych postaci to nie wiem. Jak chcesz to ty wymyślaj, ja nie mam dziś głowy do relacji. :D
Pixie
Pixie
rawr!


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Ophelia Sob Maj 12, 2012 1:04 pm

VENUS BĘDZIE ZAZDROSNA O JAVIERA!!!!!!!!!!!!!!!
szykuj się na wojne !!!!!!!!
Ophelia
Ophelia
Śpiąca Królewna


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Pixie Sob Maj 12, 2012 1:19 pm

Ooooo! Czyli rozumiem Venus znęca się nad Pixie, a moja blondie nie wie o co chodzi o do cholery? xD
Pixie
Pixie
rawr!


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Ophelia Sob Maj 12, 2012 1:27 pm

hihi NOM!!!!!!
Ophelia
Ophelia
Śpiąca Królewna


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Pixie Sob Maj 12, 2012 1:33 pm

Jaki zaciesz. xD. Dobra, Venusik wpisuję. :D
Pixie
Pixie
rawr!


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Delilah Sob Maj 12, 2012 6:27 pm

jeśli chodzi o moich:

Sigrid z całą pewnością nienawidzi anielskiego i uroczego usposobienia Pixie, a z racji tego że są w jednej grupie, to pewnie często ma okazję głośno to demonstrować.

Ashleya trochę jara to, że jest taka niewinna i rumieni się w odpowiedzi na każdą aluzję (a on aluzje mniej lub bardziej subtelne rzuca co chwilę) i pewnie chciałby ją wyrwać.

Mogą się lubić z Gerdą! Gerda też jest takim delikatnym, niewinnym stworzeniem, więc razem mogą nie dawać się demoralizować tym złym imprezowiczom i ogólnie lubić swoje towarzystwo.

Hm, chcę w końcu też ruszyć Fiodora, i doszłam do wniosku że on mógłby być zafascynowany takim cudownym, delikatnym dziewczęciem. On generalnie lubi roztaczać opiekę nad ludźmi i zachowuje się protekcjonalnie w stosunku do wszystkich, a co dopiero jeśli w grę wchodzi ktoś taki jak Pixie. Więc na pewno będzie się o nią troszczył, być może pakując się trochę z butami w jej prywatne sprawy, ale cóż.

nie przychodzi mi na razie pomysł na nikogo więcej z moich ^^
Delilah
Delilah
lotta


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Pixie Sob Maj 12, 2012 6:34 pm

*.* *.* *.* *.* *.* *.*
Wszystko jak najbardziej mi pasuję i już ich dopisuję :D
Pixie
Pixie
rawr!


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Fay Pon Maj 14, 2012 6:28 pm

dobra, przeczytałam kartę pixie
pasowałoby coś pozytywnego z prudence tak mi się zdaje
i shelby, o! jakaś przyjaźń, pod warukiem, że pixie toleruje głupie blondynki
Fay
Fay
nieporządek


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Pixie Pon Maj 14, 2012 6:36 pm

Pixie toleruje wszystkich. Przyjaciele lwicy 786257414

z Prudence... przeczytałam kawałek charakteru i tak sobie myślę, że mogą być albo przyjaciółkami albo BFF. W sensie, że razem się wygłupiają i robią głupie rzeczy. xD

A Shelby... niech będzie taka przyjaźń, że Shelby jest sobie głupia, a Pixie zachowuję się przy niej trochę jak debil i wychodza na dwie głupie blondynki. xD
Pixie
Pixie
rawr!


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Fay Pon Maj 14, 2012 6:40 pm

to dla prud przyjaźń, bo już trochę ma sporo tych bff
i dla shelby też :)
Fay
Fay
nieporządek


Powrót do góry Go down

Przyjaciele lwicy Empty Re: Przyjaciele lwicy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach