Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hunter

+2
Shaque
Hunter
6 posters

 :: Relacje

Go down

Hunter Empty Hunter

Pisanie by Hunter Nie Cze 03, 2012 4:47 pm

Moon of my life

Wolfpack

We are born to run

You’re dangerous

I will kill you



Tak jak zawsze. Proponujcie, a potem coś uzgodnimy. Poszukuję wybranki, która potrafi go okiełznać, kilku przyjaciół, wroga i kilku ludzi do straszenia, czy coś. Wyjdzie w praniu.
Hunter
Hunter
~ * ~


Powrót do góry Go down

Hunter Empty Re: Hunter

Pisanie by Shaque Nie Cze 03, 2012 5:00 pm

łojenyyy, ja coś chcę xD

Ziemia mogłaby być jego bliską kumpelą, tudzież 'przyjaciółką'. Ona lubi tych zwierzęcych, wiadomo ;d. Wpadałaby do jego lasu z piwem i chrupkami ;d

a reszta to.. mówisz i masz, jbc xD
Shaque
Shaque
~ * ~


Powrót do góry Go down

Hunter Empty Re: Hunter

Pisanie by Alessandra Nie Cze 03, 2012 5:11 pm

Aless możesz straszyć. c: Nie obiecuję jednak, że nie będzie czasami posługiwała się swoją mocą by go trochę uspokoić i po cichu się oddalić.
Alessandra
Alessandra
~ * ~


Powrót do góry Go down

Hunter Empty Re: Hunter

Pisanie by Penelopa Nie Cze 03, 2012 5:31 pm

możesz chcieć zabić penelopę xd ona ci pokaże swoimi iluzjami jakieś najgorsze rzeczy, wszystko żeby zmieszać w głowie
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Hunter Empty Re: Hunter

Pisanie by Saturn Nie Cze 03, 2012 5:36 pm

Ja mam taką propozycję dla Marcedes, bo tylko ona jest na tyle natarczywa z moich dziewcząt by to zadziałało xd Choć w sumie... Moglibyśmy to rozegrać jakoś! Napiszę ci na pw <3
Saturn
Saturn
mamwyjebanek


Powrót do góry Go down

Hunter Empty Re: Hunter

Pisanie by Shiki Nie Cze 03, 2012 10:55 pm

ja sie nim jaram tak MEGA i w ogóle to myślę, że z Ronją byliby GENIALNĄ parą <3 full zwierzęcość i postrach rezydencji <3 jeeej, to by było suuper *rozmarzona*

plus of kors Nelka go lubi choć się troszkę boi ale zawsze mu robi kochane sny, Gvan to by mogła sie z nim bić, Marque też się nie boi i by przeleciała, James boi się panicznie ale uwielbia zapach, Julek na frienda i takiego co mu pomaga moc ogarnąć, Apollo zazdrosny o Artemide i go nie lubi, Shiki to by go wiadomo ale się boi xD
Shiki
Shiki
sex machine


Powrót do góry Go down

Hunter Empty Re: Hunter

Pisanie by Hunter Pią Cze 08, 2012 5:10 pm

Zgadzam się na wszystko. Artemida idzie na samą górę :D
Hunter
Hunter
~ * ~


Powrót do góry Go down

Hunter Empty Re: Hunter

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach