Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

kaktusman

+4
Effs
Justin
Fay
Leon
8 posters

 :: Relacje

Go down

kaktusman Empty kaktusman

Pisanie by Leon Pią Lip 06, 2012 7:44 am

kaktusman 4186630104
nie chce mi się mieć wzoru

jackie - ta jest eksem, bo się okazało, że są spokrewnieni
fay - z tą się pieprzył po pijaku, a teraz się do niej nie odzywa, bo przecież to plebs
justin - z tego zrobił sitko, ale teraz są jednorożcowymi przyjaciółmi
effs - a to kocha i lata za nim do łóżka
lemon - ten to jest tak ogarnięty, że chociaż nie, to się dogadają
mike - z tym się wymienia szamponami
prudens - ta myśli, że ją lubi, ale w gruncie rzeczy, to ją właśnie polubi


Ostatnio zmieniony przez Leon dnia Pią Lip 06, 2012 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Leon
Leon
~ * ~


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Fay Pią Lip 06, 2012 4:31 pm

Ja cos chce! Ja cos chce!
Bardzo chce cos dla kogos ze swoich, ale nie wiem dla kogo I nie wiem co ;ccccc
Moze ty masz jakis pomysl? <3
Fay
Fay
nieporządek


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Justin Pią Lip 06, 2012 5:36 pm

JUUUUUUUUUSTIN!
Justin
Justin
mistrzu


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Leon Pią Lip 06, 2012 5:57 pm

z jackie to bym wzięła eksy jakieś, albo może z dupy wzięte kuzynostwo spokrewnione w dwudziestu procentach, ale jednak. o, albo w ogóle, teraz są eksami, bo się dowiedzieli, że mają jedną ciotkę od strony brata matki kogośtam.
z fajeczką to mogli się nawet upić i pieprzyć kilka razy, albo raz i teraz się do siebie nie odzywają, bo jedno ma drugie za plebs

i to w sumie dla tych dwóch byłam w stanie coś wymyślić xd

a justynkę myślę, że można dać do słitaśnych jednorożcowych friendsów, bo w końcu justin był pierwszym workiem treningowym leona.
Leon
Leon
~ * ~


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Effs Pią Lip 06, 2012 6:05 pm

JA CHCĘ COŚ BARDZO, WYMYŚL PROSZE <3
avatar
Effs
~ * ~


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Leon Pią Lip 06, 2012 6:18 pm

a effs to myślę powinna się zakochać w leonie i go prześladować i będzie chciała się z nim przespać, bo on miał będzie sądzę dobre stosunki z justynką hehehehlmans
a majki myślę, że też może być jakimś friendasem i będą się wymieniać szamponami bo mają busz kaktusman 4186630104
Leon
Leon
~ * ~


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Lemon Pią Lip 06, 2012 6:26 pm

o skoro masz tyle dobrych pomysłów to może też coś dla mnie wymyślisz? <3
Lemon
Lemon
król burdelu


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Effs Pią Lip 06, 2012 6:43 pm

Popieram Effs bardzo kaktusman 2583978321 tylko by się w końcu dziewczyna zakochałą z wzajemnością a nieeeee. No ale dobra, niech płacze.
avatar
Effs
~ * ~


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Fay Pią Lip 06, 2012 6:49 pm

Heheheh spoko, pomysly mi sie podobaja!
Co prawda dzeki to do bycia z kims przed justinem sie niezbyt nadawala, ale ok, cos tam moglo miedzy nimi byc. No I ona w sumie nie bardzo znala swoich rodzicow z tego, co pamietam, to by smiesznie bylo gdyby rzeczywiscie byli spokrewnieni, bo z jednej strony niby ja to nie interesuje, ale z drugiej, moglaby czasem pytac go z ciekawosci o jakies szcegoly o swojej rodzinie.

I fay tez pasuje

A I jesze ten, z prudens by cos moglo byc! Bo ona kocha wszystkich I wszystkich fajnych ludzi uwaza za przyjaciol to moze uwazac, ze sie kumpluje z leonem, ale czy on z nia tez to zalezy od ciebie
Fay
Fay
nieporządek


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Leon Pią Lip 06, 2012 6:58 pm

lemonlemon no to sądzę, że mógł się narazić atakowaniem jego małpy, albo może inaczej, małpa atakowała go, bo jest zazdrosnym gejem. lemon mieszka z kimś już w pokoju? bo by mogli być współlokatorami, no, ale jak nie, to właśnie sobie gadali o największej na świecie gumie do żucia i teraz lemon może go unikać, bo leon to chory człowiek żyjący w związku z małpą, albo mogą też łazić na piwo i podryw, ale oczywiście pod warunkiem, że marion się nie przywlecze, ok. zrozum to, bo ja nie rozumiem xd

no z leonem związki to w sumie takie nie wiem co, więc mogło coś być.
a prudka może leona na początku denerwować, że sobie coś wmawia i ma urojenia, ale koniec końców ją polubi!
Leon
Leon
~ * ~


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Lemon Pią Lip 06, 2012 7:04 pm

nic z tego nie zrozumiałam xd no i lemon to w sumie chyba juz nie śpi w rezydencji, nie licząc nagłych ataków snu, bo on jest uzależniony od kawy i potrafi nie spać bardzo długo no i teraz ma interes po napolonie na głowie, ale on jest pierdolnięty i się z każdym dogada, ale małp może się bać, dorastał w Azji i może mieć jakieś fobie, ale będzie go ciągnęło do leona, lubi takich

mam nadzieję, że to już idzie jakoś ogarnąć
Lemon
Lemon
król burdelu


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Leon Pią Lip 06, 2012 7:07 pm

dobra, zatem tak czy się dogadają xd
Leon
Leon
~ * ~


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Cornelia Wto Lip 10, 2012 8:32 am

oto i pojawił się leon! <3

ja bym chciala tak:
ethan mimo że leoś był z jackie i do tego koleguje się z justinkiem, to chcę, żeby się nie nielubili. Tzn, niech się jakoś tak tolerują tak że nawet mogą sobie pogadać o czymś co jest całkiem nawet spoko
cornelia kocha takich słodkich chłopców, ale się ich boi więc będzie ci mogła czasem zrobić ciasteczka, jeżeli będziesz naciskać!
no i nie wiem co dalej hihi
Cornelia
Cornelia
cicha woda


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Haiden Wto Lip 10, 2012 10:36 am

cornelię to może leon nawet trochę za siostrę uważać, bo to takie inne dziewczę i będzie się dziwił, że takie strachliwe, no ogólnie będzie go to bawiło, ale tak w pozytywnym sensie

a ethan spoko, niech się tolerują i ogólnie to mogą nie poruszać w swoim towarzystwie kwestii justina i jackie
Haiden
Haiden
c==3


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Ethan Wto Lip 10, 2012 10:38 am

okokokoko :)
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

kaktusman Empty Re: kaktusman

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach