Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Daj się złapać!

+4
Ethan
Nigel
Judy
Ruben
8 posters

 :: Relacje

Go down

Daj się złapać! Empty Daj się złapać!

Pisanie by Ruben Pią Wrz 14, 2012 10:17 pm

Daj się złapać! 77061719
Cała rozpiętość natury! Od Kreatora do kreatury.
Ruben jest biseksualny, więc relacje opierajcie na różnych stopniach, dziękuję.

POZYTYWNE
Barbara 'Barbie' Stankevičius
I pomyśleć, że niektóre szesnastki zgłaszają się teraz do programów rozrywkowych, by nakręcić reportaż o organizowaniu swoich urodzin. Nie – Basia woli uczcić je wbijaniem igiełek w pluszowe zabawki. Przynajmniej tak to widzi Ruben, który siedzi obok niej i sprzedaje najnowsze wieści z uniwesytetu. Barbie (przezwiska tego Copoera nie znosi) została przez niego w całości zaakceptowania – co dziwne i powinno się doceniać. Ale przecież oryginalne charaktery zawsze przyciągały go najmnocniej.

Baltazar Csányi
I tutaj wbrew pozorom nie ma nic skomplikowanego! On jest przystojny i sympatyczny (przede wszystkim przystojny), a jako jeden z nielicznych zaliczył także dwadzieścia jeden lat. To Ci dopiero cwaniaczek. Z drugiej strony Baltazar stał się dla Rubena pewnym stopniem zwalniającym. Jako, że tamten posiada te gramy rozumu, często ogranicza Copoerowskie, dzikie zapędy ku głupim pomysłom. Można nawet powiedzieć, że ktoś z góry dał mu cechy, których za Chiny nie przypisał Szatynowi.

NEUTRALNE

Aurelio Christoforo Poletto
Te kręcona włosiska najczęściej spotyka na próbach. Wraz z chłopakiem jest jednym wielkim elementem, którego natura nie ogarnęła do końca. Wydawałoby się, że obaj wiecznie są pod wpływem cięższych narkotyków, które utrudniają im egzystowanie. Don't - oni po prostu już tacy są. Zioło i alkohol to podstawa, a na niej budują swą przecudną znajomość. Ukłony dla tych panów poproszę. Ich wyjebanizm to nowa religia.

Fangora Kallasvee
Dobre duszki są wszędzie. To takie Kacperki tylko, że momentami bardziej upierdliwe. Tadam, tak powstała Fangora! Ruben doskonale wiedział, z czego ją ulepiono: "cukru, słodkości i innych śliczności!". Tylko, że ona nie ratuje świata; ale się stara! Copoera musi mieć dzień, by przebywać z ów kobietką. I musi to być dzień wyjątkowy, pełen cudownej dobroci ze strony chłopaka. A! I jeszcze, gdy ma jakiś tam problem. Takie egoistyczne, ale cóż.

Ethan Walsh
Lider, nie-lider. Przynajmniej nie w mniemaniu Rubena, dla którego zespół naprawdę nie jest całym życiem. Wiem, wiem - outsider, nie traktuje muzyki jako czegoś cudownego. Ano tak jest i niestety Ethan musi się z tym pogodzić. Pomimo tego Copoera odnosi wrażenie dziwnego zacięcia ze strony chłopaka, gdy tylko w ich towarzystwie zjawi się panna Judy. A niech go cholera weźmie.

NEGATYWNE

Saturn Anthony Mamwyjabane Pumpkin
Typek fajny, nie powiem. Jego homofobiczne i mordercze zapędy są bardzo ciekawym zjawiskiem. Nawet dla picu można go bardzo łatwo podburzyć. Hej, wszyscy są gejami! Ale nie wykrzyczymy tego przy nim, bo ładnie nam obije twarzyczkę. Albo my obijemy mu, w zależności od szczęścia.

SKOMPLIKOWANE
Judy Spinster
Przyjaciółmi ich nie nazwiemy. Nie wiem nawet, czy ktoś posłużyłby się stwierdzeniem dobrzy znajomi. Ale ze strony Rubena ta relacja wydawałaby się idealna. Nie zobowiązująca zabawa z praktycznie nieznaną mu dziewczyną. Ona nie pyta, ona działa. Ona nie oczekuje pocieszenia, a zabawy. Takie przenoszenie się z panną Spinster do innego świata jest całkiem fajne. Trochę rozregulowuje jego stałą rzeczywistość, jednak Copoera nie narzeka na taki zabieg. To tak jak po ćpaniu bez ćpania. Done.

Nigel Darling
Niby związek, ale bardzo bezowocny. Sam Ruben nigdy nie patrzył na chłopaka jako miłość swojego życia. Ot - napatoczył się taki i zwyczajnie jest. Okej, mieli swoje miłe chwile, ale nastał czas kryzysu, z którym ani jednemu ani drugiemu nie chce się uporać. Sam Szatyn nie za bardzo odnajduje się w sytuacji, a i można powiedzieć, że bardzo go ona przytłacza. Zbyt wyczerpująca, zbyt wymagająca i zbyt... emocjonalna?



Ostatnio zmieniony przez Ruben dnia Sob Wrz 15, 2012 7:44 pm, w całości zmieniany 13 razy
Ruben
Ruben
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Judy Pią Wrz 14, 2012 11:09 pm

hm, ja bym na pewno chciała coś pozytywnego/neutralnego dla jackie (ale nie sugeruj się za bardzo jej kartą, bo ona się zakochała i trochę zmieniła haha). i może dla prudence.
aurelio to będzie pozytyw, bo ruben będzie z nimi grał to będzie jego ziomkiem, tylko, że aurelio jest wiecznie zjarany i nie ogarnia życia.
o, i jeszcze może jakimś romansik dla judy? hehe
a i może jeszcze być coś dla fay, która jest ćpunką i córką slesza, ale nie wiem czy będę nią grać, bo miałam ją wysłać na odwyk, a potem zabić heheheh


Ostatnio zmieniony przez Judy dnia Sob Wrz 15, 2012 8:40 am, w całości zmieniany 2 razy
Judy
Judy
is a runt


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Nigel Pią Wrz 14, 2012 11:25 pm

Nigel to moje niedawne dzieło, więc nie wiem jak będzie się sprawować, ale na pewno bałaganu narobi, więc z chęcią widziałabym coś dla niego z Rubenem. Nigel... można powiedzieć, że też jest bi, choć w jego przypadku to o wiele skomplikowane. Może coś byłego? Bo przyszłego to mam zaplanowane coś z Shikim... Albo teraźniejszego, to będziemy mogli zagrać jak dają wzajemnie sobie spokój! O! No i mogą być jeszcze współlokatorami.
Z Barbie mogliby się natomiast chamić. Ona tez lubi się gapić na ludzi, choć nie ma takich fajnych mocy jak Rub ;cc może jedynie robić voodoo.
Saturn tępi pedałów i z nim mogliby być wrogami. Tyle nie wiem czy Ruben by się bardziej jego bał, czy ignorował? Bo Saturn ignorowanie może zakończyć niezłym łomotem XDDD
Mam jeszcze jedenaście innych postaci, w tej chwili nic nie wymyślę, ale jak któraś cię zainteresuje, to mogę coś podsunąć :)))
Nigel
Nigel
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ethan Sob Wrz 15, 2012 8:16 am

olol to on naprawdę będzie z nami grać w zespole??????????????????????? <333
nawet mam taki pomysł, żzeby ruben teraz na chwilę wbił się w rozmowę judi/itan/auelio i zagadał coś o perkusistach, tylk ow jakiś mało pretensjonalny sposób - WIADOMO
jaram się!
ITAN

penelopa będzie chciała się ruchać to ja już wiem, wgl ehhe
PENI


ewentualnie mam jeszcze:
prawie nie ruszaną alergiczkę i śpiącą królewnę, która się własnie obudziła
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ruben Sob Wrz 15, 2012 8:48 am

To na razie to, co zdążyłam ogarnąć:

Judy.
Charaktery mają równie dziwne, więc powinni się dogadywać. Proponowałabym może nie romans, ale jakieś kręcenie na większych imprezach? I ogólne trzymanie się tej dwójki razem w celach wprowadzania w życie głupich pomysłów. Daleko im do przyjaciół i za sobą w ogień by nie skoczyli, ale jakieś tam przyciąganie tej dwójki ku sobie jest.

Aurelio.
Typowo kumpelska, neutralna relacja opierająca się na kontaktach w zespole? Powiedzmy, że obaj mają wyjebańczy stosunek na życie i w momencie, gdy dostają opieprz od lidera zespołu (on nim nie jest?) to całkiem to zlewają. Razem piją, palą i to chyba wsio.

Nigel.
Ha, i lubię ładne określenie, czego się chce. Okej, to uznajmy, że pobawimy się w związek teraźniejszy. Może się rozpaść z winy mojej postaci (to takie rubenowskie). Powiedzmy, że się w niego nie angażował i w sumie mógł mieć to wszystko gdzieś.

Barbie.
Kocham ją! Jest w ogóle tak cudwona, że no już koniec... ale do tematu (ona miała chłopaka nieśmiałego grubaska! AAAAA! uwielbiam!) : super, że Basia jest młodsza, więc relacja może się opierać na typowym brat - siostra. No i wiadomo - mogą nabijać się z ludzi, obgadywać ich i urzynać im głowy dzięki laleczkom.

Saturn.
No ba, że przyda nam się negatywna relacja. To znaczy, Ruben ma różne dni. Raz może się na niego rzucić, raz oleje całkowicie, więc poobijane mordy mogą być na każdym kroku. Ha! jeszcze sprawię, że tamten stanie się bi (jak nie homo!).

Ethan.
Nie wiem, jak to jest z Itanem, ale ja bym proponowała skomplikowane. Tylko jeszcze rzuć mi się orientacją jego, to coś wykminię.

Fangora
Ją też lubię! Jest super i w ogóle te sprawy. I troszkę przypomina mi mnie, więc Ruben koniecznie musi się z nią skimać. Uznajmy, że są to raczej neutralne stosunki, jednak prosperujące na plus. Od czasu do czasu Copoera może wpaść do niej z jakimś problemem, choć nie spodziewaj się go codziennie.

Baltazar
Depp kuwa! Jak mogę go pominąć. Piszę się na to - oczywiście. To znaczy, niech na siebie lecą w umiarkowanym stopniu, a co będzie później to się okaże. Wiesz, nie ma szaleńczej miłości, a takie "o, fajny i mi się podoba".

Montgomery
Pan mentor się przyda. I tak dla ubarwienia sytuacji, powiedzmy, że Ruben coś w nim widzi i tak go troszkę pociąga, ale nic na siłę (ehe, jasne). Chłopak w każdym razie będzie chciał się szkolić, to z pewnością do niego wbije.

Misza
Genialny pomysł na relację! I choć niby zwykły, to mi całkiem przypadł do gustu i się na niego piszę. Wszystko wyjdzie w praniu.


Ostatnio zmieniony przez Ruben dnia Sob Wrz 15, 2012 11:25 am, w całości zmieniany 4 razy
Ruben
Ruben
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Judy Sob Wrz 15, 2012 8:57 am

no co do judy to mi pasuje, zwłaszcza, że ona właściwie to nie ma przyjaciół. ale taka relacja mi jak najbardziej odpowiada.

a aurelio też może być. a co do lidera zespołu to ja nie wiem. pewnie byłby nim itan, ale oni są trochę jak john i paul - jest dwóch liderów, z tym, że aurelio to takie bardziej dylan niż paul.
Judy
Judy
is a runt


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ethan Sob Wrz 15, 2012 8:59 am

itan jest liderem, loll Daj się złapać! 87139
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Baltazar Sob Wrz 15, 2012 9:16 am

też bym coś chciała, ale ja to nigdy nie wiem co.

>Fangora< z pewnością będzie go lubiła, głównie dlatego, ze ona lubi wszystkich i wytrzymuje z każdym. Tobie za to nie narzucam czy Ruben ma Fangorę lubić, czy nie, bo jej to w sumie nie przeszkadza w przychodzeniu i gadaniu, i lubieniu. Pewnie będzie go przepraszać za Saturna jak się dowie o jakiś złych rzeczach! xD

>Earth< może być jego ziomkiem, bo ona lubi nawet takie milczące osoby, których nie trzeba zabawiać rozmową, a można jedynie posiedzieć i wypić piwo. Mogli mieć jakaś wspólną imprezową i jednorazową, nocną przygodę, bo Earth jest w sumie zdolna do korzystania z życia w ten sposób (nie wiem jak on). Nie zmieniałoby to jednak niczego w ich relacji, bo ona podchodzi do takich rzeczy raczej luźno.

>Misza<.. jeżeli Ruben nie kryje się ze swoim biseksualizmem, to ona z pewnością go w jakiś sposób podziwia, jako że sama ukrywa swój homoseksualizm. Czasem w rozmowie szuka jakiejś rady, ale robi to bardzo dyskretnie. Taka zwykła znajoma.

>Nibiru< go nie lubi, ale tego nie okazuje. On jako dobry obserwator może to zauważyć, ale ona się wypiera, na wypadek gdyby kiedyś było jej potrzebne przyłapanie kogoś w jakiejś sytuacji i informacje.

>Charlie< się go boi! Nie chce, żeby jej na czymś przyłapał, a potem rozgadał, więc robi się spięta, kiedy go widzi. I mu nie ufa, bo chłopak za dużo wie. Czasem ją korci, żeby się z nim skumplować, bo też by chciała tyle wiedzieć, ale mimo wszystko trudno jej zaryzykować :P

>Olavi< wyłącznie jeśli chcesz by Ruben przeżył dramat po stracie kogoś bliskiego, bo SPOJLER Olavi wkrótce umrze, więc wcale miałam go nie wpisywać, no ale jak już wszyscy to wszyscy. Przy okazji liczę postaci xD

>Shaque< ignoruje. On nie jest specjalnie przyjacielskim typem, nie zależy mu na znajomościach. Rubena traktuje jak powietrze, jest tylko jednym z wielu.

>Baltazar< miał jedną gejowską przygodę i chyba to mu oczy otworzyło na tą samą płeć, ale nie tak znowu do końca. Są w jednym wieku, mogą się przyjaźnić, a z czasem może coś więcej mhyhyhyhy

>Gullinkambi<, od kiedy próbował poderwać go jakiś gej w bardzo natarczywy sposób, gejów nie lubi. A homo czy bi to dla niego żadna różnica, więc może iść do wrogów. Krzywo patrzy.

>Montgomery nadaje się na mentora. Ta sama grupa, różnica wieku, Mont jako buddyjski mnich przepełniony jest spokojem i umie docenić zarówno piękno drugiego człowieka, jak i całego świata. Nie chodzi o to, żeby był jakimś guru, ale gdyby Ruben miał jakiś problem z talentem czy czymkolwiek, to śmiało może walić do Montiego :D

>Duane< ciężka sprawa, bo on jest nowy i naprawdę nie wiem. Podejście ma raczej neutralne. Można go pominąć, chyba, ze masz jakiś pomysł :D

no ogólnie ja się raczej na wszystko zgadzam, więc w razie czego to śmiało możesz proponować :D
a tak to możesz połowę zignorować, wypisałam ich wszystkich, żeby był jakiś wybór xD
Baltazar
Baltazar
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ruben Sob Wrz 15, 2012 11:26 am

Ludu! Zaktualizowałam moją wypowiedź i umieściłam w niej tych, którzy rzeczywiście mi podpadli do gustu, albo miałam pomysł na relację. Walcie przez okno, jak macie jeszcze jakieś propozycje.
bosz, kiedy ja uzupełnię te powiązania to nie mam pojęcia.
Ruben
Ruben
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Penelopa Sob Wrz 15, 2012 11:50 am

itan to jest prawdziwy mężczyzna O.O on nie rucha ziomków, a już tym bardziej tych z którymi gra w zespole
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Nigel Sob Wrz 15, 2012 11:57 am

O lol, Saturn się nie da na nic zrobić, sorry XD
Nigel
Nigel
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ruben Sob Wrz 15, 2012 12:11 pm

Zobaczysz, że się da! muahahah.
Sądzisz, że homo i bi nie są prawdziwymi mężczyznami?! Ty niewdzięcznico! Ale okej, coś wykminię niedługo. Najpierw uzupełnię to, co już mam teraz.
Ruben
Ruben
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Duane Sob Wrz 15, 2012 12:16 pm

Duane
Duane
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ruben Sob Wrz 15, 2012 12:19 pm

Dokładnie! Chris miał rację zawsze i wszędzie.
Ruben
Ruben
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Penelopa Sob Wrz 15, 2012 12:27 pm

ej, co do itana to wgl oczekuje jakiejś dobrej relacji no bo masz judi w skopmlikowanym, a takie kręcenie z ziomkiem ziomka to jeszcze bardziej pokomplikuje wszystko !!!
Penelopa
Penelopa
♥ ♥ ♥


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ruben Sob Wrz 15, 2012 3:08 pm

Oke-ej. nie za bardzo załapałam o tym kręceniu (się wszystko pokręciło), ale możemy walnąć relację Ethana i Rubena na pozytywną w takim sensie, że poza zespołem spotykają się czasami, aby to ponarzekać na życie i tego typu sprawy. Kumpelskie stosunki? Chyba, że piszesz się na przyjaźń, ale to musiałoby się dopiero rozwinąć, o.
Ruben
Ruben
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Cornelia Sob Wrz 15, 2012 7:02 pm

ze strony itana myślę, ze to jest tak: jesteś w zespole, bo ci pozwalam, bo jestem taki super, jesteś tylko na próbę. o przyjaciół nie zabiegałabym, myślę, że to aurelio będzie tym milej nastawionym
no i ta niechęć itana będzie pewnie przez to, że widzi chemię ruben/judi
Cornelia
Cornelia
cicha woda


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Ruben Sob Wrz 15, 2012 7:37 pm

Się zrobi.
Ruben
Ruben
~ * ~


Powrót do góry Go down

Daj się złapać! Empty Re: Daj się złapać!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach