Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hyojin

2 posters

 :: Relacje

Go down

Hyojin Empty Hyojin

Pisanie by Hyojin Pon Paź 01, 2012 6:38 pm

Pozytywne:

Mercedes Guadalupe del Carmen de la Soberón: Jest dla niej jak młodsza siostra i Hyojin uważa, że w jej obowiązku jest opiekowanie się Mercedesią. Obie jedzą to samo, czyli dla laików - rodzynki w czekoladzie. W każdym razie, ktoś musi z Mercedes porządek zrobić i tą osobą jest nie kto inny, jak panna Park.

Dylan Cyril Mokrý: Dylan z kolei jest jej przyjacielem. I tak się uwzięli na siebie, że Hyo chce ciągle siedzieć w Rezydencji, a Dylan ciągnie ją 'na miasto'. Przy okazji wynika z tego wiele zabawnych historyjek. Niby drą koty, ale Koreanka by za nim w ogień skoczyła!

Justin Jeremy Reid: Upierdliwiec. Cholerny upierdliwiec, ale taki kochany, że dziewczyna nie ma serca, żeby go spławić. Ciągle wypytuje ją o przyszłość, ale nie może zrozumieć, że to nie jest aż takie proste, te całe jasnosłyszenie. Niby drą koty, ale tak na prawdę to bardzo się lubią.


Negatywne:



Neutralne:


Ostatnio zmieniony przez Hyojin dnia Pon Paź 01, 2012 7:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Hyojin
Hyojin
~ * ~


Powrót do góry Go down

Hyojin Empty Re: Hyojin

Pisanie by Mercedes Pon Paź 01, 2012 6:41 pm

Pozytywne z Mercedes i Dylanem! W zasadzie nie wiem co dokładnie, bo oboje młodsi od Hyo XD To moze w takim razie z Justinem???? Ooo, to by było dobre :3 Justin mógłby się jej uczepić odkąd sie pojawiła i zadawać pytania co do przyszłości, bo on zawsze marzył o własnym jasnowidzu!
Mercedes
Mercedes
*sparkle*


Powrót do góry Go down

Hyojin Empty Re: Hyojin

Pisanie by Hyojin Pon Paź 01, 2012 7:00 pm

Dla Merci~ oj, myślałam, myślałam i doszłam do wniosku, że Hyo mogłaby robić jej za taką 'matkę' lub 'starszą siostrę', oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu c:. No i poza tym, łączy je miłość do rodzynek w czekoladzie, mniam.
Dla Dylana... mógłby sobie podjąć misję 'zabalowania' Hyojin, bo jak wiadomo, ona do imprez się nie garnie, a dla Dylcia to chleb powszedni. No i nawiązałoby się między nimi... no nie wiem, przyjaźń?
Justin... taki zakręcony człowiek, że nawet, jeżeli denerwowałby Hyo tymi swoimi pytaniami, to i tak by go lubiła, bo wydaje się jej być kochany. Co ty na to?
Hyojin
Hyojin
~ * ~


Powrót do góry Go down

Hyojin Empty Re: Hyojin

Pisanie by Mercedes Pon Paź 01, 2012 7:06 pm

Trzy razy TAK! Przechodzisz dalej <33
Mercedes
Mercedes
*sparkle*


Powrót do góry Go down

Hyojin Empty Re: Hyojin

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach