Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

fajny wolfgang

+9
Aaron
Robbie
Lie
Ethan
Penelopa
Venus
Justin
Jackie
Wolfgang
13 posters

 :: Relacje

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Ethan Wto Sty 17, 2012 6:12 pm

MEREDITH JEST ZAJEBISTA <333333333333333333333333 ale jest itana, łapy precz! nie, no żarcik.


eeeee a co niby kuk? on jeszcze go nie ma, więc jakby ten, NIEWIADOMO co się stanie
a itan raczej nie lubi, ale kurcze szkoda ;c
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Benjamin Wto Sty 17, 2012 6:20 pm

o, dawaj mi coś wymyśl też!
Benjamin
Benjamin
~ * ~


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Raphael Wto Sty 17, 2012 9:14 pm

a, jeszcze Raphael! Nim można gardzić. <3
Raphael
Raphael
~ * ~


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Wolfgang Wto Sty 17, 2012 9:33 pm

efs i dżini jak coś to ziomalki, meredith jeszcze nie ogarnęłam. ale takie póki co bez szczególnych zażyłości.
batmanie - ciebie chcę na friendaska albo do niszczenia, tristowi chcę przydupasić konkretnie, może nawet tak konkretnie, że by się wolfi uważał za jego beefefa rakiego prze i był z tego dumny, ale byłby na każde skinięcie itede. a franczeska może być qmpelą. wszystkie trzy postacie jednocześnie może eolfek irytować <3
a rafcio heh może nie lubić wolfa, wolf pewnie będzie miał go za nawiedzonego dziwaka.
Wolfgang
Wolfgang
komendant melanżu


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Dimitri Wto Sty 17, 2012 11:49 pm

ejejej, aszli może przygarnąć wolfiego na współlokatora, bo w sumie miałam już się ogłaszać w tej sprawie; on lubi dubstep, szczególnie jak się naćpa pewnie, więc lajtowo mogliby się dogadać. o ile wolfie nie przyprowadzałby za często justina do ich pokoju, bo oni za sobą akurat nie przepadają. damn, w ogóle ci przyjaciele i wrogowie wolfiego to takie przeciwieństwo towarzystwa asza, no ale nic. jeśli nie chcesz ashleya na współlokatora to mogą się hejtować, ale to mówię, jak wolisz.
dimitri pewnie jak kuk, hejtuje, aczkolwiek nie uprzykrza mu specjalnie życia, bo ostatnio się z niego straszna pizda zrobiła (*).
dilajla z całą pewnością go ubóstwia, jak zresztą każdego człowieka na świecie, i to generalnie takie walnięte dziewczę jest. a jaki stosunek on może mieć do niej to już zależy tylko od ciebie. ale od razu lojalnie uprzedzam, że ewentualna gra z nią to mindfuck.
hm, kogo ja tam jeszcze mam... sigrid z całą pewnością nienawidzi wolfiego i wyzywa przy każdej możliwej okazji, a z kolei florence może akceptować ze względu na stylówę. nie żeby jej imponował swoim wyglądem, bo jest jednak taki so hipstah, ale uznaje, że może będą z niego ludzie. i to chyba tyle, ale jak jeszcze kogoś chcesz, to zapraszam.

hehe, taki żarcik, nie łudzę się że przebrniesz przez moje karty
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Wolfgang Sro Sty 18, 2012 12:27 am

etam, wolfie to ma trochę wylane na to, kto kogo lubi - on lubi większość pewnie, znaczy tych lubi, co jego też lubią, po to upierdliwiec i gadulec straszny, ciężko ogarnąć i wyczymać. poza tym byle badziewiem się jara, to no, nietrudno, żeby sobie zaskarbiał wielu befefów. gry mindfuck lubie, spoko, mam-miałam na pęczki takich postaci, że ludzie ode mnie uciekali, więc spoko.
karciochy sobie ogarnę zaraz i pozwolę sobie wpisać gdzie mi się będzie podobać, ewentualnie będą reklamacje.
ok, uszanuje wole aszleja z dżastinem.

ojesu, chcę z wami popisać a tu sesja nade mną wisi n a j g o r z e j.
Wolfgang
Wolfgang
komendant melanżu


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Ethan Sro Sty 18, 2012 9:13 am

N A J G O R Z E J

kuk cie lubi, aszlej też. Troche mają wyjebane na dżastina, HE HE HEH, w końcu oni tu robią rozpierduche
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Wolfgang Sro Sty 18, 2012 9:54 am

eloelo zdecyduj się ziomie wreszcie na jedną wersję?
znaczy nie wiem jak jest u was, ale moje bff mają wieelu friendasków, których nie trawię i vice versa, o znajomych nie wspominając, a jakoś no 3mamy się heh więc troche tego podejścia nie lubię cię bo lubisz tego przychlasta nie kumie.

EJKOCHAM ASZLEJA OMGOMGOMG
Wolfgang
Wolfgang
komendant melanżu


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Ethan Sro Sty 18, 2012 11:17 am

no od trzech postów ci susze głowe, a ty nic nie kminisz :
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Wolfgang Sro Sty 18, 2012 11:51 am

ok dobra kuk lubi to a co z itanem w końcu?! jesnieogarniam bo mi piszez, że może, do mnie to czeba jak do chłopa, CZARNONABIAŁYM heh laf
Wolfgang
Wolfgang
komendant melanżu


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Dimitri Sro Sty 18, 2012 12:30 pm

o, no i fajnie jest, musimy kiedyś pograć, znaczy ja już chyba nie umiem, ale i tak chcę
Dimitri
Dimitri
zakonnik


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Ethan Sro Sty 18, 2012 5:08 pm

ómiesz!
Ethan
Ethan
gwiazdorzy


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Cook Sro Sty 18, 2012 7:09 pm

źle wpisałaś, penelopa miała iść na ruchanie
a cook obok aszleja inaczej nie ma
Cook
Cook
~ * ~


Powrót do góry Go down

fajny wolfgang - Page 2 Empty Re: fajny wolfgang

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach