Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lily Greenford - Ebba Zingmark

5 posters

Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Lily Nie Maj 06, 2012 8:43 am

Imię i nazwisko: Lily Greenford

Wiek: 19

Data urodzenia: 19 listopada

Wygląd: Rude to fałszywe.

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Screen-shot-2011-08-01-at-8.34.27-PM

Charakter: Osobiście radzę najpierw przeczytać historię, bo to jej dzieciństwo stworzyło ją tym kim się stała. Tak naprawdę nigdy nie miała momentu w życiu, w którym by była w pełni szczęśliwa. Może nawet nie w pełni, ale chociaż takiej chwili, w której mogła by zapomnieć o swoich problemach, o tym co się zdarzyło. Nigdy tez nikt nie wyciągnął w jej stronę pomocnej ręki. Byli Ci co próbowali, ale po pewnym czasie dawali sobie spokój. Czasem ktoś próbował do niej podejść, porozmawiać, ale już po paru minutach zdawał sobie sprawę, że nie ma o czym z nią rozmawiać i odchodził. Wiele było takich osób, nikt nie zostawał za dłużej. Nigdy nie miała przyjaciela, nigdy się nie zakochała. Nienawidziła ludzi. Nie potrafiła ich lubić. Nie potrafiła z nimi nawet rozmawiać. Niewiele się odzywa, a jeżeli już nie oczekuj od niej czegoś miłego. Jest chamska i wredna. Nawet bardzo, uderza zawsze w najsłabsze punkty nie zważając jak bardzo kogoś to zaboli. Ma wszystko i wszystkich gdzieś. Nic ja nie interesuję. Czasem sama się zastanawiała czy ona w ogóle jest zdolna do pozytywnych uczuć, ponieważ jedyne z czego odczuwała przyjemność i co uwielbiała to było malowanie. Mogła stać z pędzlami w ręce całe dnie, noce, w nieskończoność. Aby były tylko ona i farby.
Tak samo jak nienawidzi ludzi


Talent: gyrokineza, Urane i tak nie żyję, lol

Historia: Urodziła się w listopadzie i sama pogoda sprzyjająca w tym miesiącu powinna wam wskazywać jaka będzie Lily. Listopad to taka nijaka pora roku. Niby to jeszcze jesień, ale liści coraz mniej, deszczu i wiatru coraz więcej. Takie to, ni w tą, ni we w tą. Nawet w zimę fajniej, bo jak słonko zaświeci to można iść na sanki. A listopad. Chuj, nie listopad, gówniany miesiąc. Może jakby ją matka urodziła w czerwcu to by była normalna! A może jakby ją po prostu inna matka urodziła to by nie była teraz tym kim się stała. Jej rodzicielka, Mathilda wręcz była oszalała z miłości do jej ojca! A trzeba zauważyć, że ten pomógł jej wyjść z nałogu narkotykowego. Był wręcz ideałem - przystojny, uroczy, bezinteresowny i taki pomocny! A wtedy ona cała w skowronkach powiedziała mu, że jest w ciąży i nagle przestał być taki cudowny. Okazało się, że nie chcę dziecka i jej też nie chcę. Ta załamana, do urodzin dziecka jakoś przetrwała, jednak gdy już Lily się urodziła to nie dała rady jej pokochać. Za bardzo przypominała swojego ojca, który przecież okazał się skurwielem i postanowił odejść. Powróciła do nałogu, dziecko miała gdzieś, byleby tylko nie darło mordy. Nieraz jej się zdarzyło uderzyć dziewczynkę. A innych niewiele obchodziła puszczalska narkomanka, która sobie zrobiła bachora. Ma - to niech się teraz męczy! Kiedy Lily miała 5 lat jej matka przedawkowała. To ona ją znalazła na podłodze. Takiego widoku nigdy się nie zapomina. Trafiła do domu dziecka. Tam była najbardziej zamkniętym w sobie dzieckiem. Potrafiła nic nie jeść i wychylać nosa z pokoju przez parę dni. Nigdy się nie odzywała. Nic dziwnego, że inne dzieci jej nie polubiły. Nawet nie uczyła się dobrze, żeby ją chociaż za coś pochwalili. Nie, zawsze była beznadziejna. Nie potrafiła podgrzać sobie mleka, dobrze umyć podłogi, zrobić pracy domowej, nic nie potrafiła. W wieku 12 lat próbowała zrzucić się z mostu. Już zrobiła kolejny krok, już leciała, widziała spokojną taflę wody za którą znajdowały się drzwi do upragnionego raju. Może tam znajdzie swoją mamę, spyta się co ją do tego skłoniło, dlaczego właśnie tak się stało, dlaczego ona nie potrafiła jej kochać i dlaczego ją opuściła. Dlaczego pomimo wielu próśb do Boga nie potrafiła uśmiechnąć się od siedmiu lat ani razu. Może tam spotka swojego tatę zobaczy go, może znajdzie za tymi drzwiami swój talent, ktoś ją polubi, dostanie swoją upragnioną lalkę - zabawkę, będzie mogła zjeść czekolady bez ograniczeń, może będzie miała się do kogo odezwać i wszystko już będzie idealnie. Tam, tam w raju. Nic takiego się nie stało. Nie trafiła tam. Zawisła w powietrzu. Za chwilę pojawili się Starsi. Błagała, krzyczała, płakała, prosiła. Nie chciała nigdzie iść. Chciała po prostu przestać żyć, zmagać się z problemami, pierwszy raz być w pełni szczęśliwą, bo wierzyła, że to właśnie to ją spotka po śmierci. Nie pozwolili jej, ani wtedy, ani później.
Grupa: kinetycy

Poziom zaawansowania: no ja nei wiem


Ostatnio zmieniony przez Lily dnia Wto Maj 08, 2012 2:35 pm, w całości zmieniany 5 razy
Lily
Lily
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Yael Nie Maj 06, 2012 11:04 am

hahaha
zapomniałam Ci przywrócić tamto
Yael
Yael
nimfa


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Lily Nie Maj 06, 2012 11:52 am

no własnei kuuurwa!
i musiałam nowego zdjecia szukać.
co za administracja!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lily
Lily
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Yael Nie Maj 06, 2012 11:56 am

ojtam, ojtam
chcesz tamto?
Yael
Yael
nimfa


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Yves Nie Maj 06, 2012 11:57 am

a po co postać robisz?
i tak nie będziesz grać :D
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Lily Nie Maj 06, 2012 12:02 pm

KACHA NIE TWOJA SPRAWA. CO CIĘ TO OBCHODZI.
No jak już zrobiłam to, to mi tamto nie potrzebne.
Lily
Lily
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Yves Nie Maj 06, 2012 12:06 pm

XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Aurelia Wto Maj 08, 2012 5:08 pm

nie ma to jak napisać że nie uśmiechała się od lat, a jako zdjęcie postaci dać animację z uśmiechem! Lily Greenford  - Ebba Zingmark 430573544

Lily Greenford  - Ebba Zingmark 406518030
Aurelia
Aurelia
słit sikstin


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Lily Wto Maj 08, 2012 5:12 pm

XDDDDDDDDDDDDDDDD
NO BO MIAŁAM INNE ALE KTOŚ TUTAJ JE USUNĄŁ
*JASIEK*
Lily
Lily
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Saturn Wto Maj 08, 2012 6:16 pm

masz stare zdjęcie
nie mam czasu czytać
ale cię znam
akcept xd

jak przeczytam później i będzie coś nie tak cofam akcept xdd
Saturn
Saturn
mamwyjebanek


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Lily Wto Maj 08, 2012 6:19 pm

mogłaś chociaż oblukać to bys się skapnęła po niedokończonym zdaniu w charakterze że jeszcze nie jest zrobiona do końca

dziękuję :*
Lily
Lily
~ * ~


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Yael Pią Maj 11, 2012 2:33 pm

No heloł, powiedziałam, że mogę oddać tamto, ale nie, to zostawiłam jak było
Yael
Yael
nimfa


Powrót do góry Go down

Lily Greenford  - Ebba Zingmark Empty Re: Lily Greenford - Ebba Zingmark

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach