Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maggie Rain - Lily Loveless

4 posters

Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Maggie Nie Lis 07, 2010 5:26 pm

Imię i nazwisko: Maggie Rain

Wiek: 20 lat

Data urodzenia: 19 grudnia 1990

Wygląd: (Lily Loveless) Jasne włosy, niebieskie oczy w których można tonąć całymi dniami i usta pomalowane czerwoną pomadką, których chciałby posmakować niejeden mężczyzna. A na rączkach Maggie prawie zawsze są rękawiczki.

Maggie Rain - Lily Loveless Tumblr_kvdquxd7jl1qza89zo1_500

Charakter: Charakter panny Rain nie jest według niej dosyć skomplikowany. Bezwzględna, indywidualistka, egoistka. Większość stara się jej unikać, jednak są takie wyjątki, które próbują zagadać, albo (o zgrozo!) poderwać dziewczynę. Nie wierzcie w jej słodki uśmiech i imię, które kojarzy się ze słodką blondynką. To tylko pozory. Potrafi wykorzystywać swoje atuty i dzięki nim osiąga swoje cele. Nienawidzi pewnych siebie chłopców i kobiet, które śpią z byle kim. Chłodna. Jej spojrzenie przenika. Nie toleruje kłamstwa. Uwielbia natomiast kluby, adrenalinę i strzykawki. Masochistka? A gdzież tam! Ćpunka, nałogowa palaczka. Ta laska jest zUa i należy jej się bać. Dzięki pieniądzom, które dostała od tatusia może pozwolić sobie na ubranka. Czarne, skórzane kurtki i martensy na nóżkach - to już chyba codzienność.

Talent: Talent odrobinę nietypowy i nieco niebezpieczny, bo Maggie dzięki swoim bladym, smukłym dłoniom potrafi rzucić kogoś na ziemię, a dokładniej – osłabić. Na razie nie kontroluje do końca swoich mocy i dlatego lepiej się do niej nie zbliżać kiedy nie ma rękawiczek. Jeśli spotyka osoby, które posiadają jakikolwiek dar, dotykając ich, również osłabia ich moc. Przydatne, nieprawdaż? Zwłaszcza, kiedy faceci w barze są zbyt natrętni.

Historia: Maggie Rain urodziła się 19 grudnia 1990 roku, parę dni przed świętami, co było dla rodziców niemałym 'prezentem'. Wynik związku pielęgniarki Susan i Jamesa Rain'a. Jedynaczka, przez co bardzo rozpieszczona i wychowana w dobrych warunkach. Mała blondyneczka zawsze była dzieckiem ciekawym świata. Na imprezach podpijała wina z kieliszków, a gdy rodzice wychodzili z domu lubiła pooglądać filmy z czerwonym kółkiem. Maggie chodziła do szkoły prywatnej, gdzie wszystkie dzieci były ułożone i grzeczne. Zawsze była dojrzała, jak na swój wiek, dlatego niektórzy jej nie tolerowali. Pewnego dnia przytulając się do mamy, zauważyła, że ta upada na ziemię. Właśnie wtedy odkryła swój kłopotliwy dar, który stopniowo nasilał się. Parę minut później jej rodzicielka obudziła się, nie pamiętając co się wydarzyło. Rain odetchnęła i powoli zaczynała rozumieć swoją moc. Jako 17-letnia dziewczyna, po kłótni z rodzinką, wyprowadziła się z domu do Tromso i od tego czasu przestała utrzymywać kontakt z rodzicami. Do Rezydencji trafiła po swoim kolejnym wybuchu, kiedy to zgarnęli ją Starsi. Alkohol, narkotyki, papierosy, złe towarzystwo. Zawsze była chłodna i ironiczna. Od jakiegoś czasu, na jej łapkach można zobaczyć rękawiczki, które mają chronić ją i innych przez zUą mocą.
Historia nudna i nieciekawa, ale osoba samej panny Rain jest wręcz przeciwnie interesująca.

Grupa: kontrola

Poziom zaawansowania: słaby


Ostatnio zmieniony przez Maggie dnia Nie Lis 07, 2010 6:07 pm, w całości zmieniany 7 razy
Maggie
Maggie
team justin


Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Yves Nie Lis 07, 2010 5:33 pm

Talent mi się podoba, sama kiedyś miałam postać z podobnym ^^

W historii nie ma jak trafiła do Tromso i wydaje mi się, że trochę mogłabyś jeszcze charakterze dopisać XD

Pooddzielaj punkty 'enterami' i zamień // na - w temacie, bo nie po to wszystkie karty edytowałam, zeby teraz jedna się wybijała XD


EDIT: i w ogóle moja LILY *___* zgłoś się po avki XD
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Maggie Nie Lis 07, 2010 5:39 pm

Już poprawione, odrobinkę.

A po avatarki się zgłoszę, ależ oczywiście. I Kaya <33
Maggie
Maggie
team justin


Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Mikaela Nie Lis 07, 2010 5:41 pm

LILY!!! <333

A ja tak marudziłam Jas, że Maggie tak długo karty nie robi :>
A tak ogólnie podoba mi się karta.
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Ana Nie Lis 07, 2010 5:42 pm

To co wspomniała już Kaśka, z naciskiem na dłuższy charakter i zdjęcie poziome. W ogóle to jej na tym zdjęciu nie poznałam xD
W ogóle to w historii nie ma, jak trafiła do Rezydencji.
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Go?? Nie Lis 07, 2010 5:43 pm

Jest tylko jak pojawiła się w Tromso. I to tak naciągnie brzmi, że Starsi jej "nie zauważyli".
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Yves Nie Lis 07, 2010 5:44 pm

zapomniałam o zdjęciu, pardon moi XD

no i własnie mialam pisać, że nie ma jak trafiła do Rezydencji, i gdzie mieszkała wcześniej też nie ma, ale to już nie tak ważne
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Maggie Nie Lis 07, 2010 6:06 pm

Poprawione, dobrze?
Maggie
Maggie
team justin


Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Mikaela Nie Lis 07, 2010 6:20 pm

Sry, zajęłam się filmikiem, ale już AKCEPT
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Maggie Rain - Lily Loveless Empty Re: Maggie Rain - Lily Loveless

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach