Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Imagine

+3
Marcello
Saturn
Imagine
7 posters

 :: Relacje

Go down

Imagine Empty Imagine

Pisanie by Imagine Nie Maj 13, 2012 9:41 pm


Pisać, pisać, o!
Imagine
Imagine
~ * ~


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Saturn Nie Maj 13, 2012 9:52 pm

Barbie to będzie jakiś hejter, coo. Że kiedyś Imagine jaj wyimaginowała jakąś wódę czy coś i ona się dała nabrać i teraz focha strzela kiedy tylko ją widzi ^^^

Elliot mógłby ją naprawdę polubić. Ona ma swoje odchyły, on ma swoje odchyły - na pewno znaleźliby wspólny język. Tyle że ona nie szukała miłości, a Elliot szukał nieustannie i mogli się o to kłócić. A teraz Elliot zaręcza i ją swoimi sprawozdaniami o swojej miłości, Zoi.

Brian jej chętnie potatusiuje i będzie ją wyciągać z każdych kłopotów w jakie może wpaść.

Justin z chęcią ją w te kłopoty jeszcze bardziej wciągnie, a na dodatek obarczy swoimi XDD

no to tyle mam <33
loffki
Saturn
Saturn
mamwyjebanek


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Imagine Nie Maj 13, 2012 9:53 pm

Pięknie jest hahah :D
Imagine
Imagine
~ * ~


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Marcello Pon Maj 14, 2012 9:32 am

penelopa ma taki sam dar i ona się czuje przez to wyjątkowa, i oszalała jak jej ją zabrali więc jak się dowie, że ktoś ma identyczną to zacznie z powodu imagine jeszcze mocniej świrować. a imagine nie wiem jaki ma do tego stosunek

marcello to pewnie czasem obdarzy ją całkiem przystojnym uśmiechem

Marcello
Marcello
siłka bic siłka


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Jackie Pon Maj 14, 2012 12:41 pm

PRUDENCE NA BFF!
Jackie
Jackie
team justin


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Imagine Pon Maj 14, 2012 1:57 pm

Prude oczywiście bff :D

a Penelopę i Marcello okej, pasuje :D
ona do Penelopy może... Imagine raczej nie jest jakąś uprzedzoną osoba, może ją to trochę śmieszyć więc pewnie pojawią się jakieś komentarze, ale tyle.
Imagine
Imagine
~ * ~


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Aaron Wto Maj 15, 2012 1:32 pm

Ej ja tak tylko wbije i jak zwykle offtop zrobię, ale myslałam że ten ryj Cassie ma Francesca. lololololololo
A tak po za tym to nei czytałam karty, ale nie wiem, Aaron ją lubi skoro Prudence BFF! I mam tam jeszcze jakieś postacie, ale to mi się myśleć nie chcę XDDD <3
Aaron
Aaron
~ * ~


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Gerda Sro Maj 16, 2012 9:55 pm

Klasycznie mój Ashley na pewno na nią leci. Ona na niego wcale nie musi, co nie zmienia faktu, że przy każdej nadarzającej się okazji on będzie próbował ją poderwać;

Z Genevieve mogą mieć coś na kształt fałszywej przyjaźni, w myśl tej zasady o trzymaniu wrogów blisko. Żenewif jest dwulicowa, a do tego uwielbia wyrywać cudzych facetów, więc gdyby Imagine spotkała jakąś prawdziwą miłość, to ona z chęcią by jej ją podkradła;


No i widziałabym tu jeszcze Aurelię, która też jest dosyć 'romantycznie' nastawioną osobą; czasami na imprezie, jak już obie są pod wpływem, mogą po cichu pogadać o poszukiwaniu prawdziwej miłości!

+ Sigrid może jej nie lubić
Gerda
Gerda
jestem cnotką


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Bogna Czw Maj 17, 2012 9:41 pm

bogna lubi fajnych i nieogarniętych ludzi.

wolfgang też ją lubi i mogą grać po nocach razem na pegasusie.

a rasmus to jeszczeniewiem
Bogna
Bogna
~ * ~


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Imagine Pią Maj 18, 2012 2:44 pm

Okej, jest fajnieee :D
Imagine
Imagine
~ * ~


Powrót do góry Go down

Imagine Empty Re: Imagine

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Relacje

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach