Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

dutchimpassivity@yahoo.com

2 posters

 :: Komunikacja :: Internet :: E-mail

Go down

dutchimpassivity@yahoo.com Empty dutchimpassivity@yahoo.com

Pisanie by Gerda Czw Lis 04, 2010 4:25 pm

Skrzynka odbiorcza:
Gerda
Gerda
jestem cnotką


Powrót do góry Go down

dutchimpassivity@yahoo.com Empty Re: dutchimpassivity@yahoo.com

Pisanie by Yael Sro Gru 22, 2010 4:39 pm

Od: miss.ainsworth@hotmail.co.uk
Do: dutchimpassivity@yahoo.com
Data: 24.12.2010
Temat: Wesołych Świąt!

Treść

Wesołych Świąt!
Nie wiem, czy tylko na mnie wpływają tak święta czy jednak na wszystkich, jednakże od dzisiejszego ranka mam wspaniały humor i nie mogę doczekać się wieczora. Teraz jeszcze zajmujemy się ostatnimi przygotowaniami na jutro, a ja jednocześnie nie rozstaje się z laptopem i piszę do wszystkich znajomych, których ostatnio zaniedbałaś. Niestety lub być może stety, Ty też się znalazłaś na tej liście. Głupio mi okropnie, że nie odzywałam się zupełnie, ale Ty też się do tego nie paliłaś, hmm? Mniejsza z tym. Mamy święta. Trzeba się cieszyć i przebaczać! Może samej sobie wybaczę, że pod koniec mego pobytu w Rezydencji jakoś nie mogłam Ciebie odnaleźć? Mniejsza z tym.
Też miałaś taki problem z prezentami? Bo ja ogromny, zwłaszcza, że zupełnie nie umiałam skupić się na kupowaniu, a wciąż odpływałam w marzenia. Uwierz mi na słowo, że takich rzeczy nie powinno się robić na środku ruchliwego sklepu, bo ludzie w czasie przedświątecznych wyprzedaży wariują. Za to znalazłam dla Ciebie prezent idealny przez to moje zamotanie. Mam nadzieję, że te baśnie przypadną Ci do gustu. Po holendersku napisane, więc w sumie nie wiem o czym, ale te ilustracje... Przepraszam, że wygadałam co będzie w paczce ode mnie. Może chciałaś mieć niespodziankę? Choć nie zdziwię się, jeśli paczka już doszła.
Mam nadzieję, że dobrze Ci się wiedzie w Rezydencji.
Ściskam,
Yael
Yael
Yael
nimfa


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Komunikacja :: Internet :: E-mail

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach