Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

miss.ainsworth@hotmail.co.uk

2 posters

 :: Komunikacja :: Internet :: E-mail

Go down

miss.ainsworth@hotmail.co.uk Empty miss.ainsworth@hotmail.co.uk

Pisanie by Yael Wto Gru 21, 2010 2:53 pm

Teraz tylko tutaj będzie można złapać Yael. Od kiedy wzięła się za spisywanie z notesów swych wierszy stanowczo zbyt dużo czasu spędza na komputerze, więc odpisze na twój "list" bardzo szybko.
Yael
Yael
nimfa


Powrót do góry Go down

miss.ainsworth@hotmail.co.uk Empty Re: miss.ainsworth@hotmail.co.uk

Pisanie by Go?? Wto Gru 21, 2010 6:19 pm

Od: mrrrrau@yahoo.com
Do: miss.ainsworth@hotmail.co.uk
Data: 24.12.2010
Temat: Re: Prezent

Treść:
Powitać,
Kocham Cię <3
Nieważne kiedy dojdzie. Grunt, żeby w ogóle doszło i żebym je dostała. A jak nie to i tak z tym malutkim problemem Yves sobie poradzi. Tylko żeby przy okazji nie spaliła poczty.
Musze się przyznać, że ja prezent dla Ciebie wysłałam dopiero dwa dni temu. Więc nie spodziewaj się go dzisiaj, ani jutro. Przykro mi, no ale... [tu znajduję się jakaś głupia moja wymówka]. I teraz wszystko rozumiesz. Wybacz <3 Mam nadzieję, że się z niego ucieszysz :3
Ma się dobrze. I wypytuję o Ciebie. Znaczy nie tak dosłownie, ale pomiędzy wierszami cały czas o tobie mówi.
Xoxo
Linka
Wesołego jajka i czerwonego zająca!
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miss.ainsworth@hotmail.co.uk Empty Re: miss.ainsworth@hotmail.co.uk

Pisanie by Go?? Wto Gru 21, 2010 8:24 pm

Od: mrrrrau@yahoo.com
Do: miss.ainsworth@hotmail.co.uk
Data: 24.12.2010
Temat: Re: Re: Re: Prezent

Treść:

Czyli Ciebie może spodziewać się z powrotem nie tak zaraz po świętach? Ouch, pamiętaj też o nas. My też tęsknimy :3
Mam nadzieję. Bo nie będzie fajnie, jak Ci się nie spodobają. Ja tam już wszystkie na szczęście zakupy zrobiłam. No, myślałam, że będę latała w wigili i kupywała to co znajdę.
Chyba sobie żartujesz. Jesteście sobie przeznaczeni. Niczym Romeo i Julia. Nie, to złe porównanie.
Lina
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

miss.ainsworth@hotmail.co.uk Empty Re: miss.ainsworth@hotmail.co.uk

Pisanie by Yves Sro Gru 29, 2010 12:40 pm

Od: whateva'@shitmail.com
Do: miss.ainsworth@hotmail.co.uk
Data: 25.12.2010
Temat: Re: Przyjazd. Krótko, bo piszę z kom.

Treść:

Podróż świetna. Nie rzygałam nawet! Przeproś tatę za tak późną odpowiedź ale straciłam rachubę czasu ;)
Póki co widziałam się tylko z Dimitrem wiec nie miałam komu rozpowiadać o twym powrocie, także spokojna twoja niepotargana.
Uściskaj od nas tatę i powiedz mu, że ma trzy blachy pierniczków na lodówce, bo jak się znowu weźmie za pieczenie...

Kochamy, Yves i Vincent
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

miss.ainsworth@hotmail.co.uk Empty Re: miss.ainsworth@hotmail.co.uk

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 :: Komunikacja :: Internet :: E-mail

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach