Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

+2
Yves
Napoleon
6 posters

Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Napoleon Pią Gru 31, 2010 12:56 pm

Imię i nazwisko: Napoleon Baudelarie

Wiek:23

Data urodzin; 15 lipca

Wygląd:Westwick Ed

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Dsic

CharakterGłówną cechą Napoleona jest… no właśnie. A znają może państwo historię? I czego chciał (nie)wielki wódz? Oczywiście zdobyć władzę nad światem. Królować w egzotycznych krajach, być uwielbianym, szanowanym. Chciał, żeby wszystko należało do niego i było mu podwładne. No, to właśnie taki jest Napoleon. Może i sprawia wrażenie miłego, ale nie zwiedźcie się! Ten mężczyzna w głowie ma jedynie jedno – chce rządzić światem. I nie jakimś tam byle jakim państewkiem, czy rasą. Jego ambicje sięgają o niebo wyżej.
Nie jest to na pewno spowodowane jakimś kompleksem – jak u jego imiennika. Napoleon od zawsze uważał się za człowieka wyjątkowego, a gdy któregoś dnia odkrył swą moc był o tym jeszcze mocniej przekonany. Do tego stopnia, że nie uwierzył, iż ktoś może mieć lepszą moc od niego i co ważniejsze, że może mu odebrać świat. Nie, nie przyjmował tego do wiadomości. Jeżeli nie on, któż inny byłby godzien…?
Dążąc do celu wyznaje regułę „cel uświęca środki”. Jego rozrywką jest owijanie sobie wokół palca ludzi, którzy marzą, żeby poznać jego – króla ciemności. Wykorzystuje ich w najwłaściwszych momentach. Są tylko jego marionetkami i nie czuje wobec nic, poza pewnego rodzaju szacunkiem, wywodzącym się z ich bezgranicznego uwielbienia jego osoby.
Bogactwo, które w części odziedziczył, w części sam wypracował, było może jeszcze w większym stopniu, obecne wokół niego od samego początku życia. I myślę, że to właśnie, dlatego, zawsze zadzierał nosa, a ponieważ miał swobody aż za dużo, wyrobił w sobie swój własny pogląd na świat.
Jeżeli poszukamy głębiej, dużo nie znajdziemy: dość łatwo go przejrzeć, ale na pewno ma trudny charakter. To się nie zmieniło, było w nim od zawsze. Moralność, którą reprezentuje, jest inna do ogólnie przyjętej. Dlatego sądzi, że ludzie go nie rozumieją i następny problem: unikanie ludzi. Kiedyś tak nie było, był duszą towarzystwa, w apartamencie rodziców czy nawet w swoim i Tristana pokoju rozgrywały się takie sceny, że czasem zastanawialiśmy się czy to dantejskie, czy prosto z „Pachnidła”. Z drugiej strony: orgia czy wojna, taki sam skutek: po wszystkim ujawniania się wstyd. W przypadku Napoleona tylko nieudane bitwy traktuje jak przegrane, ale nie na całej lini! Przecież zawsze jest jeszcze wojna o wszystko. A tą, jest o Tm święcie przekonany, wygra.
I jak każdego wielkiego przywódcę i jemu przytrafiają się chwile zwątpienia. Ale o tych chyba nie trzeba się rozpisywać.
Błyskotliwy, egoistyczny, ale też szlachetny. Jest dżentelmenem, przestarzały produkt dobrego wychowania. To teraz niespotykana cecha, ale jednak Napoleon gdzieś w głębi samego siebie ma zakorzenioną grzeczność wobec kobiet, uprzejmość wobec rozmówców i szacunek do starszych. Nie próbuje się dzielić jednak tym przyzwyczajeniem ze światem i przez to często doświadcza trudnych moralnych wyborów – przelecieć kobietę, która się do niego klei czy pomóc jej dojść do domu bez szwanku? Dla spokoju własnego sumienia, zachowuje się jak dżentelmen, ale dzięki swemu zachowaniu i tak po dwóch dniach spotyka tą samą kobietę, która dalej ma na niego ochotę.


TalentNapoleon potrafi zamienić się w dym. Ciemna mgła może przemykać szczelinami, unosić się i przesłaniać widok, ale też mówić. Sam zainteresowany nie był z początku zbyt zadowolony, że nie umie kierować myślami, czy stwarzać innych sobie poddanym, ale szybko zorientował się, że stan gazowy umożliwia szpiegowanie i podszeptywanie innym planów, które oni biorą za swoje. Więc jest całkiem kontent ze swojego talentu.

Historia:Baudelarie pochodzi z arystokratycznej szkockiej rodziny (ale nie ma jakiegs durnego akcetu, co to to nie), ale jakos nigdy nie lubil o tym wspominac. Kiedy mial pietnascie lat, jego rodzice zgineli w tragicznym wypoadku, a on trafil pod skrzydla ciotki. Pol roku pozniej doprowadzil ja do szalenstwa i obecnie tamta seidzi w psychiatryku.
Nic co działo się przed przybyciem do rezydencji, nie powinno Was interesować. Jeżeli panu Baudelarie, będzie chciało się zmarnować kilka minut przeznaczonych na zdobywanie świata, by opowiedzieć historię swego życia i tak nie powie nic co byłoby prawdą.
Może się wstydzi. Może nie chce ujawniać swego pochodzenia. Wiadome jest tylko, że pochodzi z bogatej rodziny, a kiedy przyszli po niego Starsi, wydawał się na nich czekać. Jakby przewidział. Ale przecież jego talentem nie były wizje. Napoleon zdawał sobie sprawę, że jeżeli jest już kimś wyjątkowym, to niestety musi być kilka lepszych od niego. Miłośnik starych opowiadań, legend i baśni, musiał wszystko przeanalizować by w końcu dojść do trafnego wniosku – to, że się zmieniam w dym i że właśnie doprowadziłem do szaleństwa własną ciotkę, nie może być końcem.
Niestety, jakoś Starsi nie wywarli na nim wrażenia. Niby robili sztuczki i się uśmiechali, ale on – chłopiec wyjątkowy, oczekiwał kogoś bardziej władczego. Ktoś kto mu pokaże jak iść po swe berło władcy świata. I wtedy zrozumiał, że będzie zdany tylko na siebie. Oni mu pomogą opanować moc, on… w odpowiednim czasie odjedzie.


Grupa:nadnaturalność

Poziom zaawansowania: wysoki, bo już długo tu siedzi


Ostatnio zmieniony przez Napoleon dnia Pią Gru 31, 2010 2:05 pm, w całości zmieniany 4 razy
Napoleon
Napoleon
~ * ~


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Yves Pią Gru 31, 2010 12:58 pm

ZDJĘĘĘĘĘĘCIEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Iss Pią Gru 31, 2010 12:59 pm

<3
Nie mogłam się powstrzymać.
Iss
Iss
~ * ~


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Luke Pią Gru 31, 2010 1:03 pm

Wygląd, wyglądem, ale muszę ponarzekać na historię. Wiem, że ma być tajemniczo, ale to cóż przesada. Popraw : )

Pasuje mi chłopina do Defrost.
Luke
Luke
skajłoker


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Napoleon Pią Gru 31, 2010 1:17 pm

poprawione, ale bez polskich znakow, bo nie umiem jeszcze skonfigurowac klawiatury ;xx
Napoleon
Napoleon
~ * ~


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Luke Pią Gru 31, 2010 1:19 pm

Dobra niech już zostanie w tych nadnaturalnych.

Polskie znaki przeżyjemy. Akcept
Luke
Luke
skajłoker


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Yves Pią Gru 31, 2010 1:36 pm

eee... ja bym dała do zmiennoształtnych, albo nawet i żywiołów, bo dym to prawie jak powietrze XD
Yves
Yves
team dimitri


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Zoja Pią Gru 31, 2010 1:43 pm

To niech Mil decyduje.
Zoja
Zoja
wielkie mi halo


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Mikaela Pią Gru 31, 2010 1:49 pm

Obiecałam, nadnaturalni i niech będzie <3
Mikaela
Mikaela
mommy


https://utalentowani.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Zoja Pią Gru 31, 2010 1:54 pm

Nie wiem, czy to znów pomyłka w kodowaniu czy Napoleonka, ale nie ma daty urodzin podanej.
I skoro obiecana ta grupa to niech będzie i ta.
Zoja
Zoja
wielkie mi halo


Powrót do góry Go down

Napoleon Baudelarie - Ed Westwick Empty Re: Napoleon Baudelarie - Ed Westwick

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach