Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

+4
Fangora
Ana
Venus
Neptun
8 posters

Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Nie Mar 20, 2011 5:03 pm

Imię i nazwisko: Neptun Ulysses Pumpkin

Wiek: 18 lat( nie skończone)

Data urodzenia: 20 lipca

Wygląd: (Tristan Pigott) Bardzo wysoki (pisząc 'bardzo' mam na myśli dwa metry i dziesięć centymetrów) W miarę wysportowany i w ogóle oh i ah.

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Sdfghjo

Charakter: Znacie stwierdzenie 'szczery do bólu'? Idealnie pasuje do Neptuna, który prawie zawsze mówi prawdę, nawet najgorszą, chociaż potrafi kłamać po prostu nienawidzi niedomówień, braku szczerości, dwulicowości i hipokryzji. Dlatego tez pewien jego czyn wywołuje u niego zmianę kierunku ruchów perystaltycznych, ale jakoś musi żyć z tym obrzydlistwem na sumieniu, o którym wie zaledwie kilka osób. Tak samo jak szczery jest uparty - kiedy już sobie coś wpoi do swej ślicznej główki ciężko przekonać go do swej racji. Biorąc pod uwagę, ze to inteligenty, oczytany i bardzo rozsądny chłopiec na ogół to on ma rację i uwielbia to wykorzystywać poprawiając innych. Nie chodzi tu jednak o czystą złośliwość, chociaż kryształowo czystych i altruistycznych intencji ów osobnik nigdy nie wykazuje, po prostu Ulysses uważa, że jeśli ktoś robi błąd trzeba go uświadomić i nigdy nie rozumie ludzi, którzy uważają takie zachowanie za niekulturalne ponieważ sam nie robi wielkiego przedstawienie gdy ktokolwiek cokolwiek mu wytyka tylko przyznaje się do błędu, oczywiście tylko gdy uzna ten błąd za rzeczywisty, nie gdy ktoś po prostu jest niemiły lub sobie coś ubzdurał. Przedostatni z Dyniowej gromady to też osoba o niezwykle liberalnych, nieco anarchistycznych poglądach - nie jest oczywiście przeciwny jakiejkolwiek władzy, po prostu uważa, ze chaos jest potrzebny od czasu do czasu by wszystko co niedobre mogło zginąć, tak jak w biblijnym Potopie. Dlatego też sądzi, że raz na jakiś czas przydaje się porządna kłótnia z rzucaniem krzesłami, jeżeli bójka miałaby sens inny niż napierdalanie samo w sobie (hm.. czy jakaś bójka ma głębszy sens?) również nie miałby nic przeciwko. Młody Dyniek uwielbia wyrażać swoje, prawie zawsze, odrębne zdanie. Jest obrzydliwie wręcz oryginalny i paskudny z niego indywidualista co kocha podkreślać. Jako inteligentna bestyjka raczy się oczywiście literaturą, jednym z jego ulubionych utworów jest, o ironio, 'Ulysses' Jamesa Joyca, bardzo skromnie nieprawdaż? Nepuś jest również uzdolniony muzycznie, plastycznie... wszystko co chcecie. I wszystko co tworzy musi być oczywiście niesamowicie oryginalne. Ta dziwna zielona postać na szczycie wieży ciśnień niedaleko Rezydencji to jego robota. Mimo tego co wspominałam wcześniej, iż Młody Dyniowaty uważa, że porządna kłótnia raz na jakiś czas się przydaje, na ogół jest oazą stoickiego spokoju, a jego umysł przypomina mozolnie sunącą kolejkę wąskotorową wypełnioną po brzegi medytującymi, lewitującymi mnichami buddyjskimi. Niekoniecznie mam tu na myśli bystrość jego umysłu ponieważ, jak już było napisane, to mądry chłopiec, który po prostu uwielbia kontemplować i jednak nie lubi zbytnich ekscytacji.

Talent: Miesza mózgi - potrafi zamienić umysły dwóch różnych osób, zamienić się umysłem z kimś lub po prostu 'wejść' w jakąś osobę by wybadać co tam w środku niej się dzieje (niedługo będzie umiał również kontrolować umysły 'opętanych' przez niego , także ukrywać swoją obecność w nich i nauczy się techniki 'Incepcji') Najłatwiej mu wejść do czyjegoś umysłu gdy ta osoba śpi. wtedy też ochrona jest najsłabsza. Jeśli jednak chodzi o zamianę umysłów potrafi to robić nawet na duże odległości i jedyną przeszkodą jest to, ze wcześniej musi chociaż raz zobaczyć na żywo dana osobę i najlepiej zamienić z nią kilka słów.

Historia: Ulysses Neptun Pumpkin to przedostatnie dziecko z Dyniowej gromadki i chyba z największymi ambicjami. Całe dzieciństwo przebiegło mu dość normalnie, jeśli można tak nazwać bieganie na przeróżne zajęcia pozalekcyjne od rana do świtu. Ten młodzieniec uczył się już piętnastu języków, ośmiu sztuk walki, gry na dwudziestu trzech (sic!) instrumentach, był w harcerstwie, sekcji hokejowej, pływackiej i piłkarskiej. Naprawdę mało istnieje rzeczy, których to dziecię nie tknęło. Do Rezydencji trafił jako trzynastolatek, lecz wytrzymał tylko trzy lata i jako szesnastolatek ruszył zdawać egzaminy na Oxford i... dostał się. Chciał studiować kognitywistykę ale mu się znudziło i po roku ruszył na podbój Ameryki Południowej. Nieźle ją podbił, szczególnie dwie panienki, które akurat nie mają jak tańczyć samby bo im brzuszki przeszkadzają, ale o tych brzuszkach Ulysses akurat nic nie wie bo wyjechał stamtąd pół roku temu i postanowił znów trochę czasu spędzić w Rezydencji. Nie zabawił jednak długo ze swą rodzinką w tym wspaniałym miejscu ponieważ jako ulubieniec Prince został przez nią poproszony o wypełnienie misji, przez którą musiał nakłamać wielu osobom i dlatego też teraz się tak sobą brzydzi.
Grupa: Kontrola

Poziom zaawansowania: Średni?


Ostatnio zmieniony przez Neptun dnia Pon Maj 09, 2011 3:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Go?? Nie Mar 20, 2011 5:16 pm

No historia wcale nie jest aż taka krótka, więc Akcept :*

poza tym piękną postać ^^
Anonymous
Go??
Gość


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Venus Nie Mar 20, 2011 6:07 pm

fajny dar. zmień mózg wenusowi, żeby nie miał wyrzutów sumienia :3
Venus
Venus
królowa śniegu


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Nie Mar 20, 2011 6:09 pm

będzie mieć wyrzuty sumienia ale w innym ciele :D
bo on ZAMIENIA nie zmienia ;p
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Ana Nie Mar 20, 2011 6:10 pm

A może komuś wymienić mózg z małpą?
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Nie Mar 20, 2011 6:11 pm

może, wymiana mózgów tyczy się zamian zewnątrz gatunkowych i wewnątrz gatunkowych, sam też może w zwierzę wejść :D
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Fangora Nie Mar 20, 2011 6:20 pm

może sie bzykać z siostrami w ciele innych facetów x______________________________________________________________X
































sorry xD
Fangora
Fangora
~ * ~


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Ana Nie Mar 20, 2011 6:22 pm

Fangora ma Grace na wyglądzie? sry za offtop, ale idealnie pasuje <3

I tak co do tej małpy to pytałam, bo w jednej kreskówce to było. Zna ktoś Wymienników? I jak dla mnie może xd
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Nie Mar 20, 2011 6:24 pm

No przeciez pisałam, ze Justyna zmieniała XD i ja jej kazałam na Grace, innego wyglądy bym nie zaaprobowała

Nie znam kreskówki XD

A jeśli chodzi o Neptuna to tęskniąc nieco za rodzinką lubi włazić w Moon'a jbc ;)
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Ana Nie Mar 20, 2011 6:25 pm

Nie czytam dokładnie tego z czasów, gdy mnie nie ma.

W sumie to nic nie tracisz, bo głupia.

Włażenie w Moona <3
Ana
Ana
księżniczka


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Fangora Nie Mar 20, 2011 6:26 pm

[offtop]no ma. <3 dzięki : ) to w sumie Kachy myśl była, żeby zmienic na Grace, ja chcialam szukać innej xD[/offtop]
Fangora
Fangora
~ * ~


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Delilah Nie Mar 20, 2011 8:47 pm

SKINSOWA GROMADKA! <3333333333333333333333333333333333



Oja, kocham go, imię, wygląd, wzrost, charakter, wszystko! <3
Delilah
Delilah
lotta


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Iss Sro Mar 23, 2011 6:58 pm

Wymiennicy!
Jak już zapewne mówiłam, to was kocham.
Iss
Iss
~ * ~


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Sro Mar 23, 2011 7:04 pm

noooo, wreszcie jakaś stara Dynia zareagowała z entuzjazmem <333333333333333333333333333333333333333
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Iss Czw Mar 24, 2011 5:33 pm

Tylko nie stara!
Ale jesteś wieeelka!
Iss
Iss
~ * ~


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Czw Mar 24, 2011 6:46 pm

stara czyli taka, która miała wcześniej Dynię, huh
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Sybilla Czw Mar 24, 2011 6:55 pm

Wiem przecież, dziobaku. <3
Sybilla
Sybilla
~ * ~


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Czw Mar 24, 2011 7:04 pm

ostatnio jakoś tylko z niedorozwojami przebywam, że wolę już ze wszystkiego się tłumaczyć, nawet polonista nie ogarnął ostatnio mojego sarkazmu! świat sie jebie ;c
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Delilah Czw Mar 24, 2011 7:10 pm

nie jebie się! świat jest piękny, więc cziluj i masz tu na poprawę humoru kilka serduszek:
 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 406518030 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 3796686909  Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 406518030 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 3796686909  Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 406518030 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 3796686909  Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 406518030 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 3796686909  Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 406518030 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 3796686909  Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 406518030 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott 3796686909
Delilah
Delilah
lotta


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Neptun Czw Mar 24, 2011 7:13 pm

idę sie pociać - -'
Neptun
Neptun
team yael


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Jowisz Czw Mar 24, 2011 7:19 pm

A mojego nie ogarnęła wychowawczyni. Świat się jebie.
Jowisz
Jowisz
biber


Powrót do góry Go down

 Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott Empty Re: Neptun Ulysses Pumpkin - Tristan Pigott

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach